Modern Yemek Odası Takımları

Modern yemek odası takımlarında siyah beyaz modeller dikkat çekmektedir. Sadece siyah beyaz mobilyalar ile sıcak bir etki yaratmak mümkün olmayıp sıcak renklerden oluşan aksesuarlarla şık bir dekorasyon elde edilebilir. Hazır mobilyaların alınıp yerleştirilmesi ve aksesuar kullanılmaması sıradan bir görüntü elde edilmesine neden olur. Siyah beyaz bir yemek odası takımı kullanılırken renkli porselen figürler ve farklı aydınlatma elemanları kullanılarak modern bir yemek odası elde edilebilir. Yemek masasının beyaz renk tercih edilmesi ışığı yansıtıp ferah bir görüntü elde edilmesi açısından doğru bir tercihtir.

Modern Yemek Odası Takımları

modern-yemek-odasi-takimlari-02

modern-yemek-odasi-takimlari-03

modern-yemek-odasi-takimlari-04

modern-yemek-odasi-takimlari-05

modern-yemek-odasi-takimlari-06

modern-yemek-odasi-takimlari-07

modern-yemek-odasi-takimlari-08

Yemek odası dekorasyonunda doğallığı tercih ediyorsanız ahşap mobilya kullanılabilir. Ahşap dikdörtgen yemek masasından oluşan yemek takımı odaya ayrı bir sıcaklık ve tarz yaratacaktır. Ahşap yemek takımlarında sadece klasik tarzda değil modern tarzda da yemek odası takımları bulunmaktadır.

modern-yemek-odasi-takimlari-09

modern-yemek-odasi-takimlari-10

modern-yemek-odasi-takimlari-11

modern-yemek-odasi-takimlari-12

modern-yemek-odasi-takimlari-13

modern-yemek-odasi-takimlari-14

modern-yemek-odasi-takimlari-15

modern-yemek-odasi-takimlari-16

Klasik Tarz Yemek Odası Dekorasyonu kullanılırken yemek odasındaki aydınlatma için klasik tarz bir avize kullanılabilir. Modern bir yemek odası takımında ise modern tarzda sarkıt lamba kullanılarak hoş birin görüntü elde edilebilir.

modern-yemek-odasi-takimlari-17

modern-yemek-odasi-takimlari-18

modern-yemek-odasi-takimlari-19

modern-yemek-odasi-takimlari-20

Yemek odası takımına karar verirken hangi renk ve tarzda olacağının yanı sıra kullanım alanına göre takımın büyüklüğü de çok önemlidir. Yemek odanız küçük ise çok büyük olamayan bir yemek masası tercih edilmelidir. Küçük yemek odalarında cam yemek masası kullanmak ortamın daha geniş görünmesini sağlayabilir.

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyo Dekorasyonu başlıklı makalemizde duşakabin ve küvet hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Çocuklar hızla büyüdükleri için bebek veya çocuk odası dekorasyonu yaparken bazı ayrıntıları ileride fazla masraf ve zorluk çıkmadan değiştirilebilecek şekilde...

Kapat