Yemek Odaları

Mutfak Masası Modelleri

Mutfağına modern bir hava kazandırmak isteyen bayanlar mutfak masası modelleri arasında yer alan yeni sezon ürünler arasında birçok alternatif bulabilirler. Mağazalarda modern mutfak dekorasyonu yapmayı tercih edenlere hitap edecek modeller de, klasik dekorasyonu sevenlerin beğeneceği modeller de bulunuyor.

Mutfak Masası Modelleri

Pırıl pırıl metal ayakları olan cam yüzeyli bir masayla mutfağınıza aydınlık ve modern bir hava kazandırabilirsiniz. Mutfağınız küçükse masanız da, etrafına koyacağınız sandalye veya tabureler de ince hatlı parçalar olmalı. Katlanabilen masalar da küçük mutfaklar için uygun alternatiflerdir. Ayrıca, özellikle küçük evler için amerikan mutfak denilen tarz da sıkça kullanılmaktadır.

mutfak-masasi-modelleri-12

mutfak-masasi-modelleri-11

Cam masalı mutfak dekorasyonu
Cam masalı mutfak dekorasyonu

Büyük bir mutfağa sahip olan bayanlar da son model mutfak masası modelleri arasında mutfaklarına uygun bir yemek takımı bulmakta zorlanmayacaklar. Piyasada büyük mutfakların ortasına veya duvarlarından birinin önüne koyulabilecek büyük hacimli takımlardan da bolca bulunuyor. Açık mutfak dekorasyonu seçeneğinde ise seçilek mutfak masası daha farklı olmaktadır.

Kırmızı mutfak dekorasyonu
Kırmızı mutfak dekorasyonu

mutfak-masasi-modelleri-09

mutfak-masasi-modelleri-07

mutfak-masasi-modelleri-06

Aradığınız ister sade, basit bir yemek takımı; ister oymalı, ağır havalı bir takım olsun; mobilya mağazalarında istediğiniz modeli bulabileceksiniz. Mutfak masanızı uzun bir süre boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanmak istiyorsanız fiyatının yanında malzeme kalitesine de önem vermenizi tavsiye ederiz.

mutfak-masasi-modelleri-04

mutfak-masasi-modelleri-05

mutfak-masasi-modelleri-03

mutfak-masasi-modelleri-02

Beyaz mutfak tasarımı

Bir Yorum

  1. The genius store callde, they’re running out of you.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu