Çocuklar İçin Çalışma Masalı Ranza Modelleri

Çocuk odası denince akla ilk gelen mobilyalar arasında yatak ve çalışma masası gelir. Okuldan eve geldikten sonra ödevlerini yapmak ve ders çalışmak için kullanılan masalar, eğer katlanabilir modelde değillerse oda içinde ciddi bir alan işgal ederler. Üstelik bazalar kadar sık kullanılmadığı için, odada gereksiz olarak yer kaplıyormuş gibi durmaları da çalışma masalarını “istenmeyen mobilya” ilan etmek için yeterlidir. Oysa çalışma masası ve bazaları ayrı ayrı satın almak yerine, çalışma masalı ranza modelleri ni tercih etmek çok daha akıllıca olacaktır. Böylece çalışma masaları ranzayla bir arada olduğu için odada geniş bir alan elde edebilmeniz mümkündür.

Çalışma Masalı iki kişilik Ranza

Çalışma Masalı Ranza

Çalışma masalı dolaplı ranza

Çalışma masalı, çekmeceli ranza

Çalışma masalı ranza

Çalıma masalı ve çekmeceli ranza

Hem kullanışlı, hem de şık görünen çalışma masalı ranza modelleri ülkemizde ne yazık ki yurtdışında olduğu kadar yaygın değil. Bunun en temel sebebi, çalışma masalı ranza modellerinin biraz pahalı olması. Üstelik aileler de çocukları büyüdüğünde kullanışsız hale gelmesi muhtemel bu ürünleri satın alma noktasında çekingen davranıyorlar.

Çalışma masalı madeni ranza

Çalışma masalı tek kişilik ranza

Tek kişilik şık ranza

2 kişilik şık ranza

Çalışma masalı Modern şık ranza

Masalı çift kişilik ranza

Kimi zaman bazanın yanında, bazen de altında konumlandırılan çalışma masaları; sahip oldukları raf ve çekmece hazneleriyle çocukların kişisel eşyalarını saklayabilmelerine de imkan tanıyor. Geniş veya dar odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz en güzel çalışma masalı ranza modellerine yazımızda göz atarak siz de bu ürünleri satın alma yoluna gidebilirsiniz. Çalışma masalı ranza modelleri sayesinde çocuğunuzun odasında daha fazla alan elde edebilmeniz sandığınızdan daha kolay olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bebekler İçin Hastane Odası Süsleme Fikirleri başlıklı makalemizde bebek odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Birbirinden Güzel Beyaz Banyo Modelleri

Beyaz banyo Evinizin banyosunda ne tür bir renk kullanacağınıza halen daha karar veremediyseniz, daha fazla düşünmeye son verip saflığı ve...

Kapat