Yeni Dekorasyon Trendleri

Ev dekorasyonunda moda renk ve modeller her yıl değişmektedir. Siz de evinizde küçük veya kapsamlı değişiklikler yapmak istiyorsanız size bazı önerilerimiz var. Bu yılın dekorasyon trendlerinde zevkinize uygun mobilya ve objeler mutlaka vardır.

Yeni Dekorasyon Trendleri

Ben modayı takip etmiyorum beğendiğim eşya ve objeleri alıyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Ev dekorasyon ve mobilya mağazalarına gittiğinizde o yılın trendi olan eşya ve objeler karşınıza çıkmaktadır. Siz de ister istemez bu ürünlerden tercihinizi yapmaktasınız.

yeni-dekorasyon-trendleri2

Bu yıl dekorasyonda kullanılan pirinç malzemeler çok dikkat çekici. Günümüzde pek çok tasarımcı 70’li yıllardan esinlenerek dekorasyonda pirinç obje kullanmaktadır. Pirinç ve bronz aksesuarlar çok şık görünmekte ve dekorasyona zenginlik katmaktadır. Pirinç aksesuarlarda kullanılmakla beraber orta sehpa gibi mobilyalarda da kullanılmaktadır.

yeni-dekorasyon-trendleri3

Bu yıl dekorasyonda en çok dikkat çeken renk bej olup birçok kişi bu rengi dekorasyonda çok sever. Siz de bej rengini seviyorsanız salonunuz için bej rengi bir oturma grubu seçebilirsiniz. Bej rengi doğru kullanılmadığında evi monotonlaştırabilmektedir fakat siz beyaz ve krem rengi gibi farklı tonlarla bir arada kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Önceki yıllarda dekorasyonda canlı renkler kullanılmaktaydı. Fakat bu yıl evler bej rengi ile biraz daha dingin görünecektir.

yeni-dekorasyon-trendleri4

Dekorasyonda en dikkat çeken renklerden bir diğeri ise yeşildir. İlk olarak zümrüt yeşili öne çıktı fakat daha sonrasında yeşilin her tonunu mobilya ve aksesuarlarda görmek mümkün. Eviniz müsait ise duvarda koyu yeşil rengi kullanabilirsiniz. Yeşilin parlak tonlarının yanında mavi-yeşil gibi farklı tonları da dekorasyonda kullanılmaktadır. Yeşili çok idealı buluyorsanız ve eşyalarda kullanamayacağınızı düşünüyorsanız aksesuar ve objelerde yeşili kullanabilirsiniz. Doğanın rengini ev dekorasyonunuzda kullanarak doğayı evinize taşımız olursunuz.

yeni-dekorasyon-trendleri5

Bu yıl duvarlar da çok şık. Dokulu duvar kağıtları, el işi cam ve kristal boncuklarla süslü duvar kağıtları çok dikkat çekici. Dekorasyonda duvarlar boş bırakılmamış duvar boyu sıralanan tablolar çok şık ve zarif görünmekte. Evinizin duvarını süslemek için zevkinize uygun tablolar kullanabilirsiniz bu evinize farklı bir hava katacaktır.

yeni-dekorasyon-trendleri6

Bu yıl dekorasyonda dantel karşımıza çıkmaktadır. Çekmecelerde duran ve kullanmadığınız dantellerinizi çıkarmanın vakti geldi. Mevcut evinizde bulunan dantellerle evinizi süsleyebileceğiniz gibi ZARA, H&M gibi büyük mağazalardan dantel ev ürünleri alabilirsiniz. Evinizin istediğiniz köşesinde dantele yer verebilirsiniz.

One thought on “Yeni Dekorasyon Trendleri”

  1. yeni ev dekorasyonu yapanlar için trendleri takip etmek mümkün ama eski mobilyalaraı sık sık değiştirme imkanı olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku