Ev DekoruYararlı Bilgiler

Yeni Dekorasyon Trendleri

REKLAM
X

Ev dekorasyonunda moda renk ve modeller her yıl değişmektedir. Siz de evinizde küçük veya kapsamlı değişiklikler yapmak istiyorsanız size bazı önerilerimiz var. Bu yılın dekorasyon trendlerinde zevkinize uygun mobilya ve objeler mutlaka vardır.

Yeni Dekorasyon Trendleri

Ben modayı takip etmiyorum beğendiğim eşya ve objeleri alıyorum diyorsanız yanılıyorsunuz. Ev dekorasyon ve mobilya mağazalarına gittiğinizde o yılın trendi olan eşya ve objeler karşınıza çıkmaktadır. Siz de ister istemez bu ürünlerden tercihinizi yapmaktasınız.

yeni-dekorasyon-trendleri2

Bu yıl dekorasyonda kullanılan pirinç malzemeler çok dikkat çekici. Günümüzde pek çok tasarımcı 70’li yıllardan esinlenerek dekorasyonda pirinç obje kullanmaktadır. Pirinç ve bronz aksesuarlar çok şık görünmekte ve dekorasyona zenginlik katmaktadır. Pirinç aksesuarlarda kullanılmakla beraber orta sehpa gibi mobilyalarda da kullanılmaktadır.

yeni-dekorasyon-trendleri3

Bu yıl dekorasyonda en çok dikkat çeken renk bej olup birçok kişi bu rengi dekorasyonda çok sever. Siz de bej rengini seviyorsanız salonunuz için bej rengi bir oturma grubu seçebilirsiniz. Bej rengi doğru kullanılmadığında evi monotonlaştırabilmektedir fakat siz beyaz ve krem rengi gibi farklı tonlarla bir arada kullanarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Önceki yıllarda dekorasyonda canlı renkler kullanılmaktaydı. Fakat bu yıl evler bej rengi ile biraz daha dingin görünecektir.

yeni-dekorasyon-trendleri4

Dekorasyonda en dikkat çeken renklerden bir diğeri ise yeşildir. İlk olarak zümrüt yeşili öne çıktı fakat daha sonrasında yeşilin her tonunu mobilya ve aksesuarlarda görmek mümkün. Eviniz müsait ise duvarda koyu yeşil rengi kullanabilirsiniz. Yeşilin parlak tonlarının yanında mavi-yeşil gibi farklı tonları da dekorasyonda kullanılmaktadır. Yeşili çok idealı buluyorsanız ve eşyalarda kullanamayacağınızı düşünüyorsanız aksesuar ve objelerde yeşili kullanabilirsiniz. Doğanın rengini ev dekorasyonunuzda kullanarak doğayı evinize taşımız olursunuz.

yeni-dekorasyon-trendleri5

Bu yıl duvarlar da çok şık. Dokulu duvar kağıtları, el işi cam ve kristal boncuklarla süslü duvar kağıtları çok dikkat çekici. Dekorasyonda duvarlar boş bırakılmamış duvar boyu sıralanan tablolar çok şık ve zarif görünmekte. Evinizin duvarını süslemek için zevkinize uygun tablolar kullanabilirsiniz bu evinize farklı bir hava katacaktır.

yeni-dekorasyon-trendleri6

Bu yıl dekorasyonda dantel karşımıza çıkmaktadır. Çekmecelerde duran ve kullanmadığınız dantellerinizi çıkarmanın vakti geldi. Mevcut evinizde bulunan dantellerle evinizi süsleyebileceğiniz gibi ZARA, H&M gibi büyük mağazalardan dantel ev ürünleri alabilirsiniz. Evinizin istediğiniz köşesinde dantele yer verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. yeni ev dekorasyonu yapanlar için trendleri takip etmek mümkün ama eski mobilyalaraı sık sık değiştirme imkanı olmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu