Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

Yatak odanızda ufak değişiklikler yaparak daha canlı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Odada büyük değişiklikler yapmak gereksiz ise fazla masrafa girmeden ufak değişiklikler yaparak yepyeni bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Evinizin yatak odası dekorasyonunu yeniden düzenlemek sizin için oldukça eğlenceli olacaktır.

Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler2

Yatak örtüsünde yapacağınız değişiklik ile tüm odanın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Yatak örtüsü veya nevresimlerde yapacağınız değişiklik ile mekan algısında değişikliğe neden olacaktır. Duvar, perde veya mobilyada sıcak renkler kullanılmış ise nötr renklerde bir yatak örtüsü ile şık bir dokunuş elde edilir.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler3

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler4

Yatak örtüsü seçerken odanızda bahar görüntüsünü yaşamak isterseniz çiçekli desenli yatak örüsü seçebilirsiniz. Çiçek desenli bir örtü ile cıvıl cıvıl bir konsept elde edersiniz. Son yıllarda ev tekstilinde çok kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alma imkanı doğdu. Güzel bir yatak örtüsü, yastık ve benzeri tekstil ürünü yatak odanıza canlılık getirecektir.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler5

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler6

Yatağa birkaç yastık ilave ederek ortamda değişiklik yaratabilirsiniz. Oda sade renklerden oluşuyor ise canlı renklerden oluşan yastıkları yatakta asimetrik bir tasarım oluşturacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler7

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler8

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler9

Yatak odasındaki perdeleri değiştirerek şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Yatak odasında dekoratif değişiklik yaparken perdelerde değişiklik yapmak pratik bir çözümdür. Perdeleri yenilemek ekonomik anlamda çok fazla külfet getirmez fakat odanın konseptini değiştirmede çok etkilidir. Tekstil sanayi çok geliştiğinden renk ve desende sınırsız seçenek sunmaktadır. Odanızdaki genel tasarım ile çelişmeyen ve dekorasyonu tamamlayan rengi tercih etmelisiniz.

One thought on “Yatak Odasında Dekoratif Değişimler”

  1. yatak odasında arada sırada değişiklik yapmak güzel oluyor tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatak Odası

Ahşap Duvarlı Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde yatak odasında ahşap duvar kullanımı pek yaygın olmasa da, yurtdışındaki birçok tasarımcı yatak odalarında ahşap duvar kullanmanın kesinlikle çok etkileyici sonuçlar vereceğini ifade ediyor. Hem ucuz, hem de kolayca elde edilebilir olmasına rağmen yatak odasına hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilen ahşap duvarlar, son dönemde trend haline de gelmiş bulunuyor. Yatak odalarında hem doğal, […]

Devamını oku
Yatak Odası

Yeni Çıkan Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo Yatak Odası Takımları yılın son aylarına girmek üzere olduğumuz günlerde mobilya üreticilerinin ofislerine tatlı bir telaş hakim. Yeni yılın modellerini hazırlamakla uğraşan ve müşterilerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek en kaliteli mobilyaları üretmek isteyen şirketler, alanında uzman tasarımcılarıyla yoğun bir şekilde mesai yapmayı sürdürüyorlar. Bahsi geçen mobilya üreticilerinden birisi de Alfemo. Temellerinin atıldığı 1997 yılından […]

Devamını oku
Yatak Odası

Fransız Tarzı Yatak Odası Dekorasyonu

Geçmişten günümüze yatak odası tasarımlarında Fransız esintisi, şıklığı ve ihtişamı arayanlar tarafından tercih sebebi olagelmiştir. Fransız yatak odası tasarımlarının karakteristik öğeleri arasında soylu bir lüks tarz bulunur. Kibar bir şekilde en ince detaylara kadar tasarlanan mobilyalar, yatak odalarına romantizm ve göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Eğer siz de ömrünüzün en azından bir dönemini Paris’te yaşayarak […]

Devamını oku