Yararlı BilgilerYatak Odası

Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

Yatak odanızda ufak değişiklikler yaparak daha canlı ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Odada büyük değişiklikler yapmak gereksiz ise fazla masrafa girmeden ufak değişiklikler yaparak yepyeni bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Evinizin yatak odası dekorasyonunu yeniden düzenlemek sizin için oldukça eğlenceli olacaktır.

Yatak Odasında Dekoratif Değişimler

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler2

Yatak örtüsünde yapacağınız değişiklik ile tüm odanın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Yatak örtüsü veya nevresimlerde yapacağınız değişiklik ile mekan algısında değişikliğe neden olacaktır. Duvar, perde veya mobilyada sıcak renkler kullanılmış ise nötr renklerde bir yatak örtüsü ile şık bir dokunuş elde edilir.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler3

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler4

Yatak örtüsü seçerken odanızda bahar görüntüsünü yaşamak isterseniz çiçekli desenli yatak örüsü seçebilirsiniz. Çiçek desenli bir örtü ile cıvıl cıvıl bir konsept elde edersiniz. Son yıllarda ev tekstilinde çok kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alma imkanı doğdu. Güzel bir yatak örtüsü, yastık ve benzeri tekstil ürünü yatak odanıza canlılık getirecektir.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler5

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler6

Yatağa birkaç yastık ilave ederek ortamda değişiklik yaratabilirsiniz. Oda sade renklerden oluşuyor ise canlı renklerden oluşan yastıkları yatakta asimetrik bir tasarım oluşturacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler7

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler8

yatak-odasinda-dekoratif-degisimler9

Yatak odasındaki perdeleri değiştirerek şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Yatak odasında dekoratif değişiklik yaparken perdelerde değişiklik yapmak pratik bir çözümdür. Perdeleri yenilemek ekonomik anlamda çok fazla külfet getirmez fakat odanın konseptini değiştirmede çok etkilidir. Tekstil sanayi çok geliştiğinden renk ve desende sınırsız seçenek sunmaktadır. Odanızdaki genel tasarım ile çelişmeyen ve dekorasyonu tamamlayan rengi tercih etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. yatak odasında arada sırada değişiklik yapmak güzel oluyor tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu