Soğutuculu Notebook Masası

N-Desk LD09 Soğutuculu Notebook Masası

Notebook masası ve soğutucusu olma özelliklerine bir arada sahip olan N-Desk LD09 Soğutuculu Laptop Masası nı iş ve ofis ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Son derece kaliteli plastik malzemeden imal edilmiş olan ürünün ayakları metal dolgulu olup pürüzsüz ve yaralanmaları engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bir tasarım harikası olan, ürünle birlikte makaralı USB bağlantı kablosu da ücretsiz olarak verilmektedir.

Ev ortamında, otel odasında, dinlenmek için uzandığınız yatağınızda, oturuş şekline göre yüzey eğimi değiştirilebilen yapıya sahip olan ürün, soğutucu fanıyla laptop’ın aşırı ısınmasını engelleyerek çalışma performansını yüksek tutacaktır.

N-Desk 09, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak başka yerde muhafaza edilebilir. Katlanabilir ve hafif yapısıyla rahatlıkla taşınabilir. Böylelikle N-Desk 09’u seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan N-Desk 09 bu özelliğiyle de kendi sınıfın en farklı ürünüdür.

N-Desk 09, sadece laptop masası olarak kullanılmamaktadır. İstendiği takdirde normal bir sehpa olarak da kullanılabilir. Laptop kullanımı dışında kitap ve, dergi okumak için de son derece uygundur. Kitap ve dergi okurken özellikle uzun süreli oturumlarda boyun ve sırt ağrısı çekmeyen yoktur. Oturuş şekline göre yüzey eğimi değiştirilebilen yapısıyla N-Desk 09 bu konuda son derece başarılıdır.

Teknik Özellikler
– Plastik yüzey ,metal dolgulu ayak yapısı
– Ayarlanabilir yüzey eğimi
– USB bağlantılı fan sistemi
– Masa Çalışma Alanı: 560×316 mm
– 285X316X36mm (Katlandıktan sonraki boyut)
– 1,49 kg. ağırlık
– Ücretsiz makaralı USB ara kablosu

http://www.hizlial.com

6 thoughts on “Soğutuculu Notebook Masası

  1. Bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

    1. soğutuculu notebook masasınından bende çok memnunum yazın en sıcak günlerinde bile nb’da ısınma olmuyor.

  2. sehpayı kullananlar görüşlerini yazabilirmi?

  3. soğutuculu laptop masasını ben kullanıyorum ve memnunum.

    kaliteli bir ürün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık Renkli Ofis Mobilyaları
Büro Mobilyası

Açık Renkli Ofis Mobilyaları Çalışanlara Enerji Veriyor!

Açık renkli ofis mobilyalarının çalışanları daha çok motive ettiğini biliyor muydunuz? İşte ofis mobilyalarının göz ardı ettiğimiz sırları! Çalışma hayatı sabır gerektiren ve zorlu bir süreçtir. Çalışan insanlar zamanlarının büyük bir kısmını işlerine ayırdığı için genellikle mutlu değildir. Bir çalışanın mutlu olması için ya sevdiği işi yapması ya da çalışma koşullarının kaliteli olması gerekir. Bu […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak şu bir gerçek ki, bir ofisin nasıl tasarlanması gerektiğini en iyi o ofiste çalışanlar bilir. Neticede hem kullanışlı, hem şık, hem de firmanın kurumsallığını temsil edecek olan kaliteli mobilyaları belirlerken titiz davranmaktan zarar gelmeyecektir. Ofis […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri

Ofis ve Büro Dekorasyonu Misafirlerinizi ağırlayacağınız, müşterilerinizle iş anlaşmaları yapacağınız ofislerin şık bir tasarıma sahip olması sandığınızdan daha fazla önem taşır. Derme çatma bir ofis ortamına kimse güvenmeyeceği için, itibarınızı ve müşterinin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmak adına büro dekorasyonuna ayrı bir özen göstermenizde fayda olacaktır. İhtişamı ve lüksü simgeleyen cam ve parlak metalden yapılma figürleri çalışma […]

Devamını oku