Salon

Size Özel Salon Dekorasyon Fikirleri

REKLAM
X

Salon Dekorasyonu Fikirleri Hayatta her şey bir fikir ile başlar. Hayatın bir çok alanında olduğu gibi evimize dekorasyon yaparken de öncelikle bir fikre ihtiyacımız var. Mesela şimdi bu yazımızı okurken evinizin salonunu hayal edin ve şu soruya cevap verin. Sizce salonunuza öncelik olarak ne lazım? Bazen ufacık bir detay bir salonu baştan aşağı değiştirebilir.

Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon deyince insanların aklına asma tavanlardan zemin döşemesine, mobilya ve koltuk takımı modellerinden tv ünitesine, tül perde modellerinden halı modellerine kadar bir çok dekorasyon eşyası geliyor. Bu karmaşadan bir düzen yaratıp ve kendi zevkinize göre bir salon dizayn etmek ise oldukça yorucu olabiliyor.

İskandinav Tarzı Salon Dekorasyonu Fikirleri
Zevkli Döşenmiş Salon

Diğer bir önemli karmaşa konusu ise renkler. Şayet renkler ve birbirine uyumlu renkler konusunda bilgi sahibi değil iseniz çok büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salon dekorasyonu yapar iken çok canlı ve cıvıl cıvıl renkleri kullanmaktan kaçının. Böylece gereksiz renk kargaşası yaşamazsınız.

Geniş Salon Dekorasyonu Fikirleri
Retro Salon Dekorasyonu

Salon ışıklandırılması dikkat edilecek ayrı bir husustur. Led ışıklar salonunuza ayrı bir hava katabilir ama her şey gibi led ışık sayısını abartmak faydadan çok zarar getirir. Işıklandırılma yaparken salonunuz da bulunan duvar kağıtları ile uyumlu olması ayrıca dikkat ediniz.

Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

Şahsi fikrim konu dekorasyon ise herşeyden önemli ve değerli olan dekorasyonu yapacak olan kişinin kendi zevkidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu