Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Ev dekorasyonunda çoğu kez fazla önem verilmese çekmese de yaşamımızı kolaylaştırması açısından sehpalar bir evin olmazsa olmazlarındandır.

Sehpa oturma odasının veya salonun en önemli aksesuarlarından biridir, eve gelen misafirlere yapılan sunumlara veya biblo, vazo benzeri eşyaları sergilemeye sehpalar aracılık eder.

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi
Alt bölümlü ahşap sehpa

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Kullanılacak alana bağlı olarak sadece sehpa olanları veya alt bölümü kitaplık olarak kullanılabilen veya çekmeceli sehpa modelleri işinizi kolaylaştırabilir.

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Birçok kullanım alanı olan sehpalara birçok model ve renkte farklı tasarımlarla zevkinize göre sahip olabilirsiniz. Kare, yuvarlak, dikdörtgen veya modern çizgilerde farklı tasarımlarda ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Alt bölümlü yuvarlak sehpa, Dekoratif şık sehpa, Çok amaçlı fonksiyonel sehpa, Alt bölümlü cam sehpa

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Sehpa seçiminde evinizin mobilya dekorasyon tarzı ve kullanılacak mekanın büyüklüğü çok önemlidir. Küçük bir salonda büyük sehpa kullanımı uygun bir seçim olmayacaktır.

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Dekorasyon ve Sehpa Seçimi

Dikkat edilmesi gereken bir nokta da yapımında kullanılan malzemedir. Ceviz, kayın, meşe gibi sağlam ağaçlardan yapılmış ürünleri seçmeniz kullanım süresini uzatacaktır.

One thought on “Dekorasyon ve Sehpa Seçimi”

  1. Alt bölümlü yuvarlak sehpa oldukça kullanışlı görünüyor. Sehpayı nerede bulabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku