Mutfak

Modern Mutfak Dekorasyonu

Modern Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu hem görsellik hem de kullanış açısından büyük bir önem teşkil etmektedir. Özellikle kullanım açısından elverişsiz bir mutfak tüm ev hayatını etkilemektedir. Bu noktada mutfak dekorasyonunda ilk kriter kullanım kolaylığı olmalıdır. Bu kriter yeni mutfak tasarımlarını büyük oranda etkilemiştir. Özellikle bu yıl kullanım kolaylığı sunan mutfak tasarımları dikkat çekmektedir.

Modern Mutfak Dekorasyonu

modern-mutfak-dekorasyonu2

Yeni yıla ait mutfak tasarımlarında geçen yıllara oranla ihtişamı büyük dolaplar yerine küçük ancak oldukça kullanışlı mutfak dolapları seçilmiştir. Bu şekilde ferah bir alan yaratan 2013 mutfak modası bazı renkleri ön plana çıkartmaktadır. Özellikle de kırmızı ile bu yıl mutfaklarda mükemmel bir atmosfer yaratılmaktadır. Parlak ve mat kırmızı olarak iki tonda tasarlanan bu yılın mutfak mobilyaları farklı bir şıklık sunmaktadır. Kırmızının yanı sıra krem rengi mutfaklar da bu yılın mutfak tasarımları arasında boy göstermektedir.

modern-mutfak-dekorasyonu3
modern-mutfak-dekorasyonu4

Modern mutfak dekorasyonunda bu şekilde renk özelliklerinin yanı sıra dekorasyonunda kökten bir değişiklik daha tüketicileri beklemektedir. Nostaljik bir stile sahip olan rengarenk mutfaklar bu yılın trend tasarımları arasındadır. Söz konusu modellerde mutfağa alışılmışın dışında mükemmel bir atmosfer katmaktadır. Kendinizi Avrupa sinemasından herhangi bir mutfak sahnesinde hissedeceğiniz bu mutfak dekorasyonu cıvıl cıvıl bir hayat neşesi de sunmaktadır. Kendinizi adeta bir masalın içinde hissedeceğiniz bu mutfaklarda yine nostaljik bir öğe olan ve modada fazlaca yer alan, puantiye gibi desenler de dikkat çekmektedir.

modern-mutfak-dekorasyonu5

modern-mutfak-dekorasyonu6

modern-mutfak-dekorasyonu7

modern-mutfak-dekorasyonu8

Modern mutfak dekorasyonunda bu yıl ahşabın asil görüntüsü bazı eklemelerle birlikte devam etmektedir. Özellikle de ev dekorasyonunda eski stil mobilyaların çoğaldığı bu günlerde mutfak dekorasyonu da bu durumdan payına düşeni almıştır. Rustik modeller ve country tarzı mutfak dolapları, masa ve sandalyeler bu yılın mutfak dekorasyonunda fazlaca ilgi görmeyi başardığı gibi daha uzun yıllar bu still varlığını koruyacağa benziyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hazır mutfak ve Mutfak dekorasyonu herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş değildir. Hazır mutfak işinin uzman ekipler tarafından ve farklı dekorasyon fikirlerine sahip dekoratörler tarafından yapılması gerekir.

  2. country tarzı mutfak modelleri çok güzel oluyor ama biraz büyük mutfak lazım, küçük mutfakta güzel olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu