Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Cumhuriyet tarihimizin en eski sanayi kuruluşlarından biri olup, 1978 yılında kurduğu modüler mobilya fabrikası Avrupa’nın en modern tesislerindendir.

Kelebek Mobilya mutfak dekorasyonu ve mobilyasının öncülerinden biridir ve kullanıcıya sunduğu farklı tasarımları ile mutfaklarda bambaşka ortamlar oluşmasını sağlamaktadır. Kelebek Mobilya Modelleri her dönem sektöre öncülük etmektedir.

Şirketin sürekli yenilediği mutfak tasarımları, şık, modern, kullanışlı mutfak mobilyası modelleri ile mutfakların kendine özgü çağdaş çizgilerde, fonksiyonel olmasını sağlıyor.

Kelebek Mobilya Mutfak Modeli fiyatlarını müşterilerine daha uygun hale getirmek amacıyla indirim kampanyaları düzenlemektedir.


Kelebek Mobilya Vanessa Çerçeveli İtalyan Cevizi Mutfak Modeli

Mutfak dekorasyonunun özenli ve hoş görünümlü olması ev halkı için mutluluk verici bir unsurdur.


Kelebek Mobilya Amanda & Lisa Melinga Meşe & Akrilik Krem Mutfak Modeli

Mutfak mobilyası modelinizi mutfağınızın ölçüsüne göre büyük veya küçük olanlardan tercih edebilirsiniz. Kelebek Mobilyanın modüler sistemi eğer mutfağınız genişse mutfağınızın boyutuna uygun büyük mutfak mobilyalarını, mutfağınız çok büyük değilse daha ufak mutfak mobilyalarını tasarlamanıza olanak sağlamaktadır.


Kelebek Mobilya Diana Çerçeveli Rustik Bej Mutfak Modeli


Kelebek Mobilya Selene & Verna Bambu & Vanilya Mutfak Modeli

Kelebek mutfak modelleri muhtelif renk, model ve tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Granitle zenginleştirilmiş ankastre ocaklar, davlumbazlar Kelebek mutfaklarda hem sadelik, hem şıklık, hem de kalite olarak kullanıcıya sunuluyor.


Kelebek Mobilya Daira & Lisa Tiepolo Ceviz & Akrilik Yeşil Mutfak Modeli


Kelebek Mobilya Cleopatra Masif Kiraz Mutfak Modeli

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olan Kelebek Mobilya, öncü ve yaratıcı çözümleriyle, müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmayı misyon edinmiştir.


Kelebek Mobilya Lydia & Myra HG Beyaz & Kırmızı Mutfak Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutfak

Küçük Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Küçük mutfağınızda büyük mutluluklar yaşamak için makalemizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Küçük bir mutfağı büyük göstermenin belli başlı yolları vardır. Bunlardan en önemli ikisi ufak tefek görsel hileler ve ikincisi maalesef biraz daha zor olanı ise mevcut alanı en iyi şekilde değerlendirme çabasıdır. Çabasıdır diyorum çünkü bu işlem bir hayli zorlayıcı olabilir. Maalesef bazı müteahhitler […]

Devamını oku
Mutfak

Mavi Beyaz Renkli Mutfak Tasarımları

Mutfak dekorasyonunda Akdeniz esintisini solumak istiyorsanız, mavi ve beyaz renklerini kullanarak tatmin edici bir şıklığı elde edebilmeniz mümkündür. Genelde Akdeniz yöresindeki tek katlı evlere hakim olan bu renkler; ülkemizin tatil yörelerinin yanı sıra Yunanistan, İtalya ve İspanya gibi diğer birçok Akdeniz ülkesinde de sıklıkla kullanılır. Evlerin dış görünüşünün yanı sıra iç dizaynında da pekala bu […]

Devamını oku
Küçük mutfaklarda asakılarla çözüm
Mutfak

Küçük Mutfaklar İçin Tasarım İpuçları

Küçük Mutfaklar Evinizdeki odaları nasıl daha geniş ve ferah gösterebileceğiniz noktasında yeteri kadar kafa yorduysanız, sizin için güzel bir haberimiz var. Dünyanın dört bir yanından tasarımcılar, iç mimarlar, mobilya üreticileri ve daha birçok profesyonel tarafından hazırlanan önerilere göz atmanız yeterli olabilir. Böylece başta mutfağınızı çok daha geniş gösterebilmeniz mümkündür. Ülkemizde Amerikan mutfak tarzı pek yaygın […]

Devamını oku