Mutfak

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Mutfak Modelleri

Kelebek Mobilya Cumhuriyet tarihimizin en eski sanayi kuruluşlarından biri olup, 1978 yılında kurduğu modüler mobilya fabrikası Avrupa’nın en modern tesislerindendir.

Kelebek Mobilya mutfak dekorasyonu ve mobilyasının öncülerinden biridir ve kullanıcıya sunduğu farklı tasarımları ile mutfaklarda bambaşka ortamlar oluşmasını sağlamaktadır. Kelebek Mobilya Modelleri her dönem sektöre öncülük etmektedir.

Şirketin sürekli yenilediği mutfak tasarımları, şık, modern, kullanışlı mutfak mobilyası modelleri ile mutfakların kendine özgü çağdaş çizgilerde, fonksiyonel olmasını sağlıyor.

Kelebek Mobilya Mutfak Modeli fiyatlarını müşterilerine daha uygun hale getirmek amacıyla indirim kampanyaları düzenlemektedir.


Kelebek Mobilya Vanessa Çerçeveli İtalyan Cevizi Mutfak Modeli

Mutfak dekorasyonunun özenli ve hoş görünümlü olması ev halkı için mutluluk verici bir unsurdur.


Kelebek Mobilya Amanda & Lisa Melinga Meşe & Akrilik Krem Mutfak Modeli

Mutfak mobilyası modelinizi mutfağınızın ölçüsüne göre büyük veya küçük olanlardan tercih edebilirsiniz. Kelebek Mobilyanın modüler sistemi eğer mutfağınız genişse mutfağınızın boyutuna uygun büyük mutfak mobilyalarını, mutfağınız çok büyük değilse daha ufak mutfak mobilyalarını tasarlamanıza olanak sağlamaktadır.


Kelebek Mobilya Diana Çerçeveli Rustik Bej Mutfak Modeli


Kelebek Mobilya Selene & Verna Bambu & Vanilya Mutfak Modeli

Kelebek mutfak modelleri muhtelif renk, model ve tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Granitle zenginleştirilmiş ankastre ocaklar, davlumbazlar Kelebek mutfaklarda hem sadelik, hem şıklık, hem de kalite olarak kullanıcıya sunuluyor.


Kelebek Mobilya Daira & Lisa Tiepolo Ceviz & Akrilik Yeşil Mutfak Modeli


Kelebek Mobilya Cleopatra Masif Kiraz Mutfak Modeli

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olan Kelebek Mobilya, öncü ve yaratıcı çözümleriyle, müşterilerinin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmayı misyon edinmiştir.


Kelebek Mobilya Lydia & Myra HG Beyaz & Kırmızı Mutfak Modeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu