Ev DekoruYararlı Bilgiler

Evlerde Dekoratif Ayna Kullanımı

REKLAM
X

Evlerde Dekoratif Ayna Kullanımı

Evinizin belli bölümlerinde kullanacağınız aynalar evinize hem şık bir hava verecek, hem de bambaşka bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır.

Evimizin hangi bölümlerinde hangi dekoratif aynaları kullanmalıyız?Yemek odası

Yemek masasına dik duran duvara duvar aynası yerleştirin oda ve masa daha ihtişamlı ve uzun görünecektir.

Banyo

Banyolarda pozitif enerji akışı oluşturmak için aynaları kullanabilirsiniz. Banyolarda aynalar genellikle lavabonun üstüne asılır. Size dilerseniz farklı duvarlara da asabilirsiniz. Banyonun büyüklüğüne göre büyük boy aynaları da seçebilirsiniz.

Yatak odası

Yatak odasında boydan boya ayna kullanabilirsiniz. Basit çerçeveli ya da mobilyalarınıza uygun çerçeveli aynalar olabilir. Yerden başlayan ve odanızın bir köşesinden diğer köşesine uzanan aynalar, odanızın boş bir köşesine vurgu yapabilir. Bir duvar üzerinde birden çok çerçevesiz ayna kullanmak zengin bir görüntü sunar.

Çocuk odası

Çocuk odalarında güvenlik çok önemli bir faktör. Ayna seçerken eğlenceli ve dekoratif olmasının yanı sıra plastik çerçeveli ve köşeleri keskin olmayan modelleri tercih etmelisiniz. Aynayı asarken çocuğunuzun boyuna göre yüksekliğini ayarlamalısınız.

Dekorasyonunuzu canlandırmak ve aydınlatmak için ayna kullanmalısınız. Evinizin dekorasyonunu çerçeveli veya çerçevesiz aynalar kullanarak tamamlayabilirsiniz. Yukarıdaki ipuçlarıyla evinizdeki uygun yerlere uygun aynalar bulabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Evmanya.com’dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde, Evmanya.com ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

www.evmanya.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. dekoratif ayna çeşitleri ile ilgili katalog gönderir misiniz ayna fiyatları ne kadardan başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu