Evlerde Dekoratif Ayna Kullanımı

Evlerde Dekoratif Ayna Kullanımı

Evinizin belli bölümlerinde kullanacağınız aynalar evinize hem şık bir hava verecek, hem de bambaşka bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır.

Evimizin hangi bölümlerinde hangi dekoratif aynaları kullanmalıyız?Yemek odası

Yemek masasına dik duran duvara duvar aynası yerleştirin oda ve masa daha ihtişamlı ve uzun görünecektir.

Banyo

Banyolarda pozitif enerji akışı oluşturmak için aynaları kullanabilirsiniz. Banyolarda aynalar genellikle lavabonun üstüne asılır. Size dilerseniz farklı duvarlara da asabilirsiniz. Banyonun büyüklüğüne göre büyük boy aynaları da seçebilirsiniz.

Yatak odası

Yatak odasında boydan boya ayna kullanabilirsiniz. Basit çerçeveli ya da mobilyalarınıza uygun çerçeveli aynalar olabilir. Yerden başlayan ve odanızın bir köşesinden diğer köşesine uzanan aynalar, odanızın boş bir köşesine vurgu yapabilir. Bir duvar üzerinde birden çok çerçevesiz ayna kullanmak zengin bir görüntü sunar.

Çocuk odası

Çocuk odalarında güvenlik çok önemli bir faktör. Ayna seçerken eğlenceli ve dekoratif olmasının yanı sıra plastik çerçeveli ve köşeleri keskin olmayan modelleri tercih etmelisiniz. Aynayı asarken çocuğunuzun boyuna göre yüksekliğini ayarlamalısınız.

Dekorasyonunuzu canlandırmak ve aydınlatmak için ayna kullanmalısınız. Evinizin dekorasyonunu çerçeveli veya çerçevesiz aynalar kullanarak tamamlayabilirsiniz. Yukarıdaki ipuçlarıyla evinizdeki uygun yerlere uygun aynalar bulabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Evmanya.com’dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde, Evmanya.com ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

www.evmanya.com

One thought on “Evlerde Dekoratif Ayna Kullanımı”

  1. dekoratif ayna çeşitleri ile ilgili katalog gönderir misiniz ayna fiyatları ne kadardan başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku