Dekorasyonda Akvaryum Kullanımı

Dekorasyonda Akvaryum Kullanımı

Dekorasyon tercihlerinde sürekli yeni bir akımlar ortaya çıkarken, dekorasyonda akvaryum kullanımı ev ve ofis dekorasyonu için çokça kullanılmaya başlandı. İnsana huzur, sakinlik, ferahlık duyguları veren akvaryumların öyle modelleri var ki evinde veya işyerinde akvaryum bulundurmayı düşünmeyenlerin bile aklını çelebilir. Akvaryumda balık beslemek bazı insanlar için hobi, bazıları içinse bir tutku. Her koşulda tasarımcıların hazırladığı dekoratif akvaryum modelleri ile evlerde cennet gibi köşeler yaratmak mümkün.

Dekorasyonda Akvaryum Kullanımı

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi2

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi3

Ofisinizin veya salonunuzun ortasında aynı zamanda bir cam orta sehpa işlevini de gören beyaz çerçeveli bir akvaryum olması fikrine nasıl bakarsınız? Bu tarz akvaryumların içine mobilyalarınızın rengine uygun taş ve aksesuarlar koyarsanız görünüm çok güzel oluyor.

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi4

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi5

Günümüzün teknolojisi size banyo lavabonuzun aynı zamanda bir akvaryum olması olanağını da veriyor, böylece sabahları yüzünüzü yıkarken balıklarınızın hatırını da sorabilirsiniz.

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi6

Bir vintage şifonyer üzerine düz hatları olan sade bir akvaryum yerleştirerek evinizde orijinal bir köşe oluşturabilirsiniz. Oturma gurubunuzla uyumlu bir mobilyalı akvaryum akşamları yorulmuş vaziyette eve geldiğiniz zaman sizi dinlendirecektir, dekorasyonunuza katacağı özel hava da cabası.

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi7

Evinizdeki bazı boş köşeleri mükemmel bir şekilde doldurabilecek köşe akvaryum çeşitleri de birbirinden orijinal dekoratif akvaryum modelleri arasında sizi bekliyor. Ev dekorasyonu için seçeceğiniz akvaryumun boyutlarına dikkat etmelisiniz; büyük bir alanda küçücük bir akvaryumun pek anlamı olmaz. Küçük bir odadaki kocaman bir akvaryum da güzel durmaz.

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi8

dekorasyonda-akvaryum-kullanimi9

Duvara monte edilen duvar akvaryumu modelleri de güzel bir alternatif. Duvar uygunsa bu tarz akvaryumlar gömme akvaryum tarzında da olabiliyor. Bazı duvar akvaryumları ise dışarıdan dışarıya doğru bombe yapıyor. Bunları yan yana birkaç akvaryum olarak da yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku