Çok Fonksiyonlu Sehpa Modelleri

Çok Fonksiyonlu Sehpa Modelleri

Sehpalar evlerde kullanılan en vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Sehpalar gerek dekoratif özellikleri gerekse kullanımda sağladıkları fonksiyonel özelliklerle mobilya dekorasyonda önemli bir rol oynamaktadırlar.

Mobilya tarzınıza ve ihtiyacınıza göre birçok sehpa modeli bulunmaktadır. Cam, metal, ahşap materyalden üretilmiş sehpalar, kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval modellerde olabilmektedir. Bunun dışında klasik ve modern sehpa modelleri ihtiyaca göre seçilebilmektedir.

Son yıllarda sehpaların klasik işlevlerinin yanı sıra çok fonksiyonlu olarak üretilerek tüketiciye sunulmaya başladığını görmekteyiz. Sizlere çok fonksiyonlu sehpa modeli örnekleri sunuyoruz.


Fonksiyonel Orta Sehpa

Laptop Masasına Dönüşebilen Orta Sehpa
Melamin kaplı yonga levha, Profil makas, Koruyucu plastikli metal ayaklar
Boyutlar: Kapalı halde 120 cm x 31 cm x 70 cm


Çok Fonksiyonlu Orta Sehpa

Aynı zamanda Laptop Masası olabilen Orta Sehpa
• Ana malzeme: Melamin kaplı yonga levha (suntalam-yongalam)
• Makas sistemi: Profil makas
• Ayaklar: Koruyucu plastikli metal ayaklar
• Bağlantı sistemi: Blum
• Menteşe: Deve boynu menteşe
• Boyutlar: Kapalı halde 120 cm x 31 cm x 70 cm


Fonksiyonel Orta Sehpa

• Smart orta sehpa
• Kullanılan tüm malzemeler TSE onaylıdr.
• Kansorejen madde içermez ve anti bakteriyeldir.
• Zemine zarar vermemesi için kullanılan koruyucu patik ayakların ana malzemesi melamin kaplı yonga levhadır. (suntalam-yongalam)
• Kapalı iken sehpa boyutları; 90 x 45,5 x 60 cm’dir.


Parlak Siyah Beyaz 2 Raylı Orta Sehpa

Sehpa 18 mm. 1. Kalite melamin kaplı yonga levha, ayaklar 45 derece gönye kesim ve birleştirme olup herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilir.

One thought on “Çok Fonksiyonlu Sehpa Modelleri”

  1. Aynı zamanda Laptop Masası olabilen Orta Sehpa satın almak istiyoruz fiyat ve modelleri ile ilgili bilgi rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku