Banyo

Birbirinden Güzel Beyaz Banyo Modelleri

Beyaz banyo Evinizin banyosunda ne tür bir renk kullanacağınıza halen daha karar veremediyseniz, daha fazla düşünmeye son verip saflığı ve temizliği betimleyen beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Çünkü beyaz renkli mobilya ve dolapların kullanıldığı banyolar inanılmaz derecede zarif ve kibar görünürler. Üzerinde oluşan lekeleri hemen gösteren beyaz rengin bu özelliği diğer odalarda pek sevilmiyor olsa da, banyoda temizliği ve duruluğu sağlamak istiyorsanız beyaz renk bunun için ideal bir seçim olacaktır. Üstelik beyaz renk yalnızca büyük banyolarda güzel durmuyor, küçük alanlarda da gayet iç açıcı ve ferah bir görünüm sağlıyor. Küçük banyoları daha geniş gösterdiği için beyaz banyo dekorasyonu iyi bir seçenek.

Birbirinden Güzel Beyaz Banyo Modelleri
Beyaz banyo dekorasyonu

Beyaz renkli banyolar nasıl dekore edilir?

Öncelikle duvarları beyaz renge boyadıktan sonra yerdeki fayanslarda krem rengi veya yine beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Yerlerde siyah karo seramikleri kullanarak banyoda zıt bir atmosfer oluşturabilmeniz de mümkündür. Ancak banyoya dinamizm ve canlılık getirecek farklı bir tarz arıyorsanız, duvarda ve yerlerde farklı desenleri kullanmanız gerekebilir. Geniş karolar yerine daha küçük fayanslardan faydalanmak da bir diğer seçenek.

Modern beyaz banyo modelleri
Küçük beyaz banyo dekorasyonu
Minimalist beyaz banyo dekorasyonu

Banyo dolaplarında ise isterseniz doğal bir görünüm yakalamak için ahşap tercih edebilir, isterseniz de yine beyaz renk ağırlıklı hazır banyo dolaplarını seçebilirsiniz. Eğer tercihinizi ahşap dolaplardan yana kullanacaksanız, zemine bir de hasır banyo paspası sermek şık bir seçim olacaktır. Yuvarlak aynalar ve açık tonlu banyo setleriyle siz de hayalinizdeki banyoyu kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu