Mutfak

Beyaz Mutfak Tasarımları

REKLAM
X

Beyaz Mutfak Dekorasyonu Saflığın, temizliğin ve asilliğin rengi olan beyaz; günümüzde mutfak başta olmak üzere birçok odanın tasarımında kullanılıyor. Özellikle küçük mutfakları olduğundan daha geniş gösterebilme kapasitesine de sahip olan bu renk, yalnızca duvarlarda tercih edilmemeli. Mutfağınızı tasarlarken masa, sandalye, set üstü ve beyaz eşyalarda da aynı renge yer açabilirsiniz.

Beyaz Mutfak Tasarımları
Beyaz Mutfak Modelleri
Beyaz Klasik Mutfak
Beyaz Minimalist Mutfak

Beyaz mutfağınızda farklı bir atmosfer oluşturma gayretindeyseniz, ahşaptan imal edilen mutfak dolapları ve mutfak rafları kullanmak da akıllıca bir seçim olacaktır. Böylece hem doğal, hem de saf bir görüntü elde edebilmeniz mümkündür. Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlarken mutfakta geçirdiğiniz süreden zevk alabilmek sizin için hayal olmaktan çıkacaktır.

Beyaz Mutfak Dolapları
Modern Beyaz Mutfak
Dekoratif Beyaz Mutfak
Şık Beyaz Mutfak

Mutfağınızı ışıklandırmayı ihmal etmeyin!

Özellikle İskandinav mutfak tasarımlarına baktığınızda karşınıza zekice geliştirilen ışıklandırma çözümleri çıkar. Gün ışığından olabilecek en iyi şekilde faydalanmak, mutfağınızın sürekli ferah ve iç açıcı gözükmesine katkı sağlar. Eğer mutfağınız fazla güneş almayan bir cephedeyse, köşelere zemin lambaları konumlandırmayı tercih edebilirsiniz. Kâğıt tavan lambaları da yine seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Retro Tarzı Beyaz Mutfak
Minimalist Beyaz Mutfak Modelleri
Şık Döşenmiş Beyaz Mutfak
İskandinav Tarzı beyaz Mutfak

Mutfak zemininde mutlaka parke kullanılmalı

Beyaz rengin ışığı yansıtma özelliği herkes tarafından bilinir. Şayet mutfağınızın zemininde laminat parke kullanırsanız, mutfağın içindeki ışığın daha güçlü bir şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu sayede mutfağınız daha da sıcak olacaktır.

Modern Beyaz Mutfak Modelleri
Geniş Beyaz Mutfak
Beyaz Mutfak Tasarımları

Kirli beyaz, siyah, gri ve bej gibi renklerle güzel kombiler oluşturduktan sonra mutfağınızda geçirdiğiniz vaktin nasıl akıp geçtiğini muhtemelen hiç fark etmeyeceksiniz bile…

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Beyaz mutfaklar çok şık beyz dengesini iyi ayarlanmazsa boğucu oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu