Bellona Lexus Yemek Odası Takımı

Bellona Lexus Yemek Odası Takımı

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Bellona Mobilya, kaliteli, sağlam ve şık yemek odası mobilya modelleriyle salonları süslüyor.

Bellona Lexus Yemek Odası Modeli firmanın premium serisinde üretilmiş. Modelin dış yüzeyinde siyah kaplama, kapak kısımlarında ekru lake boya kullanılmış.

Bellona Lexus Yemek Odası Takımı


Son derece dikkat çekici bir görünüme sahip olan Lexus modeli kullanılan kaliteli malzeme ile uzun yıllar kullanılabilir özellikte olup, dış etkilere karşı dayanıklıdır.

Bellona Lexus Yemek Odası Takımı

Dolap kapaklarında uygulanan geometrik şekiller modele estetik bir görünüm katmaktadır. Ayrıca kapaklarda sert kapanmaya karşı stoplama mekanizması bulunmaktadır. Vitrin raflarında ve büfenin alt kısmında kullanılan led aydınlatma sistem tasarıma modern bir görüntü katmaktadır.

Bellona Lexus Yemek Odası Takımı

Çeşitli kampanyalarla tüketiciye ucuz mobilya sunma gayreti içindeki Bellona Mobilya’nın Lexus Yemek Odası Takımı misafirlerinizi ağırladığınız salonun şık bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

One thought on “Bellona Lexus Yemek Odası Takımı”

  1. başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku