Bebek OdalarıGenç Odaları

Bebeğiniz İçin En Güzel Mobilya Modelleri

Dünyaya gözünü açar açmaz mutluluk kaynağınız haline gelen bebeğiniz, en şık ve kullanışlı mobilyalarını hak eder. Sevimli desenlere ve birbirinden tatlı karakterlere sahip renkli duvar kağıtları, oyuncak dolapları, komodin ve beşikler… Bebek odasında yalnızca bebeğiniz değil, siz de vakit geçireceğiniz için ikinizi de memnun edecek en güzel mobilya modellerini sizin için bir araya topladık.

Bebeğiniz İçin En Güzel Mobilya Modelleri
Ay Şeklinde Beşik

Ay şeklinde tasarlanan bu sevimli yatak, en basit bebek odalarını bile eşsiz bir görünüme kavuşturabilir. Tavana asılı bulutlar ve LED aydınlatmalarla bebeğinize tatlı rüyalar dileyin…

Bebek odasında pastel renkleri kullanmak yaygın bir tercihtir. Retro görünümlü beşik, duvardaki yapışkan kırlangıçlar ve minik bir vazo; bebeğinizin odasında hedeflediğiniz sade ve şıklığı tamamlayabilir.

Sevimli Pembe Bebek Odası Tasarımı

Gümüş ve altın rengi tonların hakim olduğu bu bebek odası, sadeliğiyle de dikkat çekiyor. Duvara yapıştırılan sevimli stickerlar, ebeveynin dinlenmesi için beşiğin yakınına konumlandırılan koltuk ve sade raf tasarımı da gayet kullanışlı gözüküyor.

Minimalist Sade Bebek Odası Dekorasyonu

“Bu kadarı da fazla” diyebileceğiniz bir sadelik. Özellikle minimalizm felsefesini benimseyen anne babalar, bebek odalarını bu şekilde tasarlayabilirler. Gelişigüzel yerleştirilmiş oyuncaklar, sade bir beşik ve duvarda bazı yapışkanlar.

Sade dekore Edilmiş Bebek Odası
Güzel Işıklandırılmış Bebek Odası Dekorasyonu

İlk bakışta hemen her evde görebileceğiniz bir bebek odası. gibi. Ancak odada ışıklandırma çok iyi kullanıldığı için olduğundan daha da büyük gözükebiliyor. Küre şeklindeki dünya ve Uzakdoğu ülkelerinde kullanılan şemsiye modeli, odanın şıklığını perçinleyen diğer detaylar arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu