Genç Odaları

Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

REKLAM
X

Çilek Genç Odası Takımları Çocuklar ve gençler için tasarladığı mobilyaları Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına pazarlamayı sürdüren Çilek Mobilya, yeni yılda da gençler için muhteşem oda tasarımlarını hazırlamış bulunuyor. Hem kız, hem de erkekler için farklı renk tonlarının hakim olduğu geniş bir yelpazede tasarlanan genç odaları; makul fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla da birçok ailenin tercihi olmaya aday. Siz de Çilek genç odası takımları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki fotoğraflara göz atarak ulaşabilirsiniz.

Çilek Trio Genç Odası
Çilek Romantic Pembe Genç Odası
Çilek Yakut Genç Odası
Çilek Flora Genç Odası
Çilek Dynamic Genç Odası

Çilek genç odası takımlarında neler var?

Komodin, dolap ve karyolanın yanı sıra çalışma masası ve çalışma ünitesine de sahip olan Çilek genç odası takımlarında bütçenize göre bu mobilyaları ekleyip çıkarabilmeniz mümkündür. Halihazırda sahip olduğunuz mobilyalar Çilek genç odası takımlarıyla uyumluysa ortaya hoş bir kombin de çıkarabilirsiniz.

Çilek Mocha Genç Odası
Çilek Romantik Genç Odası
Çilek Royal Genç Odası
Çilek Active Genç Odası
Çilek Sultan Genç Odası

Genç Odası satın almadan önce bunlara dikkat!

Çilek genç odası takımı çeşitleri arasında tercih yapmadan önce ilk olarak duvarlarda kullandığınız renkle uyumlu tasarımları incelemenizde fayda olacaktır. Çocukluktan yetişkinliğe doğru büyüyen gençlerin odalarında oyuncak arabalar ve askerler bulundurmak çok fazla “çocuksu” kaçabilir. Her genç, artık ailesi tarafından bir yetişkin gibi muamele görmek isteyeceğinden duvarlarda açık mavi ve gri gibi daha oturaklı renkler tercih edilebilir. Yumuşak tonlu bu renkler odanın daha ferah ve aydınlık gözükmesine katkı sağlar. Gençlerin kişiliğine göre sarı ve yeşil renk tonlarını da kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca Çilek mobilya kampanyalarını takip ederek uygun fiyata mobilya edinmeniz mümkün.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ! 

Meldal Karyola – IKEA Haftanın Ürünü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu