Bahçe

Balkonlar İçin Aksesuar Önerileri

Yaz aylarının yaklaştığı bu güzel havalarda, insanlar günlük hayatın karmaşasından bir nefes alabilecekleri, bir yudum dahi olsa huzur bulabilecekleri mekanlar arayışında. Peki kim böyle bir mekanın yanı başında olmasın istemez? İşte tam da böyle ihtiyaçlarımıza hitap edebilecek hem de yanıbaşımızda ki mekanlardan söz edicem. Balkonlarımız…

Balkonlar İçin Aksesuar Önerileri

Balkonlarımızı sabahları hoş sohbetli , bol temiz havalı kahvaltılar yapabileceğimiz ya da çok bunaldığımız bir anda bir fincan kahveyle tatlı bir huzur bulabileceğimiz şık ve tatlı mekanlar haline getirebilmek bizim elimizde. Sakın bizim balkonumuz çok küçük ya da bizim balkonumuz uygun değil diye düşünmeyin. Balkonunuzun boyutu her ne olursa olsun onu hoş ve şık bir mekan haline getirmek için çeşitli balkon aksesuarları bulabilirsiniz. Yani bunu yapmak sizin elinizde.

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-2

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-3

Yazın en güzel habercileri renk renk, çeşit çeşit çiçeklerdir. Balkonunuzun olmassa olmazı haline getirebilirsiniz çiçekleri. Hem güzel kokuları, hem de insanın içini açan renk ve güzellikleriyle size huzur vereceklerdir.

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-4

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-5

Aynı zamanda doğal bir ortam elde etmenin en güzel ve kolay yoludurlar. Bunun yanında rahat ve şık oturma alanları olmassa olmazdır. Rahat, şık ve cıvıl cıvıl renklerde minderler tercih edebilirsiniz. Daha farklı bir ortam hazırlamak isterseniz özel minderli sedirler tercih edebilirsiniz. Birkaç balkon aksesuarı ortama farklı bir hava katıcaktır.

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-6

Güzel ve şık masa ve sehpalar koyabilirsiniz. Renk renk, desen desen masa örtüleriyle ortama hareket katabilirsiniz. Farlı ışıklandırmalar, rengarenk ve kokulu mumlar, çeşitli süs eşyaları da balkonunuza farklı ve şık bir hava katacaktır. Rahatımın yanında eğlenceme de düşkünüm diyorsanız ve balkonunuz yeterli büyüklükteyse salıncaklarla eğlenceli alanlar oluşturabilirsiniz. Mangal olmassa olmazım derseniz bunun için uygun bir ortam hazırlayabilirsiniz.

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-7

Bunun için uygun koşulları sağlayabileceğiniz bir balkonunuz varsa özel tasarım mangalları aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu ayrı bir keyiftir ancak, günümüz şehir hayatında maalesef herkesin bahçeli bir eve sahip olma imkanı bulunmuyor.

balkonlar-icin-aksesuar-onerileri-8

Mekanları ilgi çekici kılan görselliğe ve isteklere hitap etmesidir. Gözlerinizi kapattığınızda hayal ettiğiniz, bulunmak istediğiniz mekanı düşünün. Hayal gücünüze güvenin. Olmak istediğiniz mekan bu yaz artık sadece hayallerinizde kalmasın. Bu yaz bu hayalinizi gerçekleştirin. Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde verdiğimiz tatlı, pratik bir o kadar da eğlenceli fikirlerle bu hayalinizi gerçekleştirin. Huzurla, mutlulukla, tebessümle kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu