Dünyanın En İlginç Yatak Odaları

Dekorasyonun ana amacı sıradan kalıpların dışına çıkmak ve olabildiğince özgür düşüncelerinizi evinize ofisinize bahçenize yansıtmaktır. Hal böyle olunca ister istemez dekoratörler dekor severlere en ilginç en marjinal fikirleri sunmak zorunda oluyorlar. Evimizin en çok özlediğimiz yeri yatak odaları ama bazen sizce de yatak odaları zamanla sıradan hale gelmiyor mu? Siz de benim gibi düşünüyor iseniz ilginç yatak odası dekorasyonu yapmaya merak salabilirsiniz. İnsan hayatının toplamda üçte biri yatak odasında geçiyor. Bu kadar çok zaman geçirdiğimiz bir odanın sıradan olması sizce de korkunç değil mi?

Kamp alanları için ilginç yatak odaları

Akvaryum içinde yatak odası

Hint tarzı yatak odası dekorasyonu

Bambu yataklı dekorasyon

Sizler için hazırladığım aşağıdaki resimlerde benim gibi düşünüp yatak odaklarını ilginç hale getiren dekorasyon sevenlerin ilginç yatak odaları tasarımlarını görebilirsiniz. Genelde ilginç yatak odaları tasarımı söz konusu olunca belli kalıp cümleler kurulamaz hatta tavsiye bile vermek mümkün değildir.

Lüks banyolu ilginç yatak odası

Orman manzaralı yatak odası

Ahşap bohem tarzı ilginç yatak odası

Cam duvarlı ilginç yatak odası

Sizlerin de görebileceği gibi sıra dışı yatak odası tasarımı yaparken cam ahşap demir hatta su bile kullanmak mümkün. Her ne kadar komik bile olsa bu yatak odalarının yer yüzünde olması bile gerekmez. Su altın da bile olabilirler. Bazen bir resim bin kelimeden daha etkilidir. Bu yüzden sizleri ilginç yatak odası tasarımlarını bir araya getirdiğimiz resimlerle başbaşa bırakıyoruz.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Odam ve Ofisim Bir Arada

Yoğun geçen bir günün ardından istirahat etmek için çekileceğiniz yatak odasını tam zamanlı çalışabileceğiniz rahat bir ev ofise çevirebileceğinizi biliyor...

Kapat