Home / Bahçe / Dekoratif Panjur Seçimi ve Kullanımı 2012

Dekoratif Panjur Seçimi ve Kullanımı 2012Dekoratif Panjur Seçimi ve Kullanımı 2012

Panjurlar evlerimizi güneş ışığından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların atabileceği cisimlerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilirler. Panjurlar tamamen kapalı konumda veya yarı açık durumda kullanılabilirler. Günümüzde panjurlar koruma özelliklerinin yanısıra estetik, dekoratif özellikleriyle de tercih ediliyorlar. Panjurlar 2012 yılında da gözde olmaya devam edecek gibi görünüyorlar.


Özenle seçilmiş kaliteli bir panjur, evinizin dış görünümüne çok şik bir hava verecektir. Villa panjuru, garaj panjuru, konut panjuru ve pencere panjuru olarak farklı ihtiyaçlara göre seçenekler mevcuttur.


Villa Panjurları sağlamlık, işlevsellik ve estetik düşünülerek villanızı olumsuz hava koşullarından, kötü amaçlı kişilerin saldırılarından ve hırsızlardan koruma ihtiyaçları gözönünde bulundurularak imal edilir.


Şık krem renk panjur.Estetik panjur kullanımı.

Kahverengi panjur.


Krem renk panjur.

Estetik şık bir panjur örneği.
Bir önceki yazımız olan Mobilya'da Kaçırılmayacak Fırsatlar başlıklı makalemizde kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. …

Bir yorum

  1. Pervin

    Dekoratif panjur yaptırmak istiyorum önerebileceğiniz bir yer varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir