Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı Google

Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı

Evinizin lüks ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız salonda veya odalarda gümüş rengi kullanabilirsiniz. Dekorasyonda gümüş rengi kullanırken siyah, kahverengi, lacivert ve mor gibi koyu renkleri de kullanmak gümüş renginin daha öne çıkmasına neden olur.

Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı

Gümüş rengi aksesuarlar çeşit olarak çok zengin olup çerçevede, perdede, duvar süslemelerinde ve daha pek çok şeyde bulmak mümkündür.

Sıra dışı bir görüntü elde etmek isteyenler için evde alışık olunmayan detaylarda gümüş rengini kullanmak çok farklı bir görüntü sunar.

Gümüş rengi sadece salon mobilya ve aksesuarlarında değil birçok odada çok rahat kullanılabilir. Banyo aksesuarlarında da gümüş rengi şık objeler kullanarak banyonuza ışıltı katabilirsiniz.

Gümüş rengi siyah, beyaz ve gri tonları ile kullanıldığında çok şık bir görüntü oluşturur. Gümüş renginin daha çok klasik tarz mobilyalar ile kullanılacağı düşünülmesine rağmen gümüş rengi hemen her dekorasyonda çok şık bir görüntü oluşturacaktır.

Evinde sıcak ve sade bir görüntü oluşturmak isteyenler için koltuk takımlarının gümüş rengi olması çok iddialı bir görüntü sunabilir. Koltuk takımları koyu ve nötr renklerde olup aksesuar, orta sehpa veya konsol gibi kısımlarda gümüş rengi kullanmak çok şık olabilir. Koyu renk mobilyaların arasında bulunan gümüş rengi aksesuarlar etrafa adeta ışık saçarlar.

Gümüş rengi olan ürünler diğer renktekilere göre daha gösterişli ve özel parçalar olmaktadır. Bu renk obje ve aksesuarlara çekicilik ve şıklık katmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bohem Tarz Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde bohem tarz dekorasyon, etnik mobilya ve rustik mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

  • yhs-default
  • gümüş rengi mobilya
  • gümüş mobilya dekorasyon
  • siyah ve gümüş renkli mobilya
  • siyah gümüş şık sehpalar
Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Etiket: , ,

Sizler de Düşüncenizi Belirtin ?