Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evde olduğumuz süre boyunca en çok zamanı salonda geçiririz. Ancak salon dekorasyonu yaparken bunu göz ardı ederiz. Salonumuzun çok ihtişamlı olmasına gayret ederiz. Oysa orada sürekli zaman geçireceğimiz için rahatlık ön planda olmalıdır.

Eski zamanlarda misafir odası olarak kullanılan salonlar artık sürekli kullanılan odalar haline geldi. O nedenle de salon dekorasyonu yaparken estetik bir görüntü olmasına ve de gözünüzü yormamasına dikkat etmelisiniz.

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

salon-dekorasyonu-nasil-olmali2
salon-dekorasyonu-nasil-olmali3

Kendiniz için huzur verici ve de dingin olan bir salon istiyor iseniz; açık renkli duvar boyaları tercih etmeli ve de rahat koltuklar tercih etmelisiniz. Huzur verici bir salon için de yapılması gereken en önemli şey fazla detaylardan odayı kurtarmaktır.

salon-dekorasyonu-nasil-olmali4

salon-dekorasyonu-nasil-olmali5

salon-dekorasyonu-nasil-olmali6

Elbette ki birkaç tablo ve de yine salona uygun olan birkaç biblo olabilir ancak bunları fazla abartmamak gerekir. Sonuçta gözünüz yorulmasın istiyordunuz, o zaman etrafta gözü yorabilecek fazlalık objeler bulundurmayın.

salon-dekorasyonu-nasil-olmali7

salon-dekorasyonu-nasil-olmali8

salon-dekorasyonu-nasil-olmali9

Salonunuzu dekore ederken hem misafirlerinizin hem de sizin huzur bulabileceğiz özelliklerde rahat bir dekorasyon tarzını tercih etmelisiniz. Unutmayın ki salonunuz bir anlamda sizin kişiliğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku