Salon

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

REKLAM
X

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evde olduğumuz süre boyunca en çok zamanı salonda geçiririz. Ancak salon dekorasyonu yaparken bunu göz ardı ederiz. Salonumuzun çok ihtişamlı olmasına gayret ederiz. Oysa orada sürekli zaman geçireceğimiz için rahatlık ön planda olmalıdır.

Eski zamanlarda misafir odası olarak kullanılan salonlar artık sürekli kullanılan odalar haline geldi. O nedenle de salon dekorasyonu yaparken estetik bir görüntü olmasına ve de gözünüzü yormamasına dikkat etmelisiniz.

Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

salon-dekorasyonu-nasil-olmali2
salon-dekorasyonu-nasil-olmali3

Kendiniz için huzur verici ve de dingin olan bir salon istiyor iseniz; açık renkli duvar boyaları tercih etmeli ve de rahat koltuklar tercih etmelisiniz. Huzur verici bir salon için de yapılması gereken en önemli şey fazla detaylardan odayı kurtarmaktır.

salon-dekorasyonu-nasil-olmali4

salon-dekorasyonu-nasil-olmali5

salon-dekorasyonu-nasil-olmali6

Elbette ki birkaç tablo ve de yine salona uygun olan birkaç biblo olabilir ancak bunları fazla abartmamak gerekir. Sonuçta gözünüz yorulmasın istiyordunuz, o zaman etrafta gözü yorabilecek fazlalık objeler bulundurmayın.

salon-dekorasyonu-nasil-olmali7

salon-dekorasyonu-nasil-olmali8

salon-dekorasyonu-nasil-olmali9

Salonunuzu dekore ederken hem misafirlerinizin hem de sizin huzur bulabileceğiz özelliklerde rahat bir dekorasyon tarzını tercih etmelisiniz. Unutmayın ki salonunuz bir anlamda sizin kişiliğinizi temsil etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu