Sehpalar

Oturma Odaları İçin Şık Orta Sehpa Modelleri

Oturma odası tasarımlarının tamamlayıcı öğeleri arasında yer alan en güzel orta sehpa modelleri ni sizler için bir araya getirdik! Genellikle salonlardaki karşılıklı koltukların ortasında konumlandırılan sehpalar; günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için kahve veya çay demlediğinizde, misafirlerinize atıştırmalık ikram etmek istediğinizde size kullanım kolaylığı sağlar. Üstelik içinde sehpanın olmadığı bir oturma odası dekorasyonu da düşünülemez. Koltuk takımı ve yerdeki halıların rengiyle uyumlu olan sehpalar, salonda vakit geçirmekten mutluluk duymanızı perçinleyecektir.

Oturma Odaları İçin Şık Orta Sehpa
Modern Şık Orta Sehpa
Çekmeceli orta sehpa
Dekoratif orta sehpa
Kullanışlı orta sehpa

Fazla ağır olmaması sayesinde rahatlıkla oda içinde yerini değiştirebileceğiniz orta sehpalar, çeşitli boy ve ebatlarda üretilebiliyor. Size kalan, odanın büyüklüğüne ve hakim rengine göre bir model belirlemek olacaktır.

Çift çekmeceli orta sehpa
Doğal kütük orta sehpa
Yarım fıçı modeli dekoratif orta sehpa

Orta sehpalar sandığınızdan daha kullanışlı

Bazen deri, bazen de kumaş malzemelerden imal edilen orta sehpaların en önemli özelliği; birden çok amaca hizmet ediyor olmasıdır. Evet, orta sehpaların üzerine saksı bile koyabilirsiniz. Yiyecek içecek ikramını yine sehpa üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, çeşitli süs eşyalarını salonun tam ortasında sergileyebilmek için de orta sehpaları kullanabilirsiniz.

Çok fonksiyonlu orta sehpa
Sade şık orta sehpa
Cam orta sehpa
Dekoratif ferforje orta sehpa

Her zaman için orta sehpaların odaya hakim olan renkle uyumlu olmasını sağlamanız da gerekmeyebilir. Dilerseniz siyah ve beyaz gibi zıt, kontrast renkleri de deneyebilirsiniz. Yalnızca orta sehpa modelini satın alırken altında tekerlek olup olmadığına dikkat edin. Çok ağır olmasalar da, sehpaları oda içinde sağa sola hareket ettirirken tekerleklerden yardım almak işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Orta sehpa fiyatları modeline ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Oturma odası dekorasyonunu ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu