Sehpalar

Cam Sehpa Modelleri

REKLAM
X

Modern veya klasik her tipteki dekorasyonlara uyum sağlayarak evleri güzelleştiren cam sehpa modelleri her zevke ve bütçeye uygun çeşitleriyle beğeni topluyor. Krem rengi halının etrafına konuşlandırılmış bir kahverengi koltuk takımı düşünün; takımın renginde zarif ve kıvrık ayakları olan yuvarlak bir cam sehpa görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. İncecik ayakları olan tabure havasındaki cam sehpalar ise modern mobilyaların olduğu bir salona serpiştirildiğinde mekana farklı bir hava katabilir.

Cam Sehpa Modelleri

cam-sehpa-modelleri02

cam-sehpa-modelleri03

Duvarların, zeminin ve mobilyaların açık renkli olduğu bir salonun solgun ve renksiz görünmesini engellemek istiyorsanız halının ortasına ve bazı köşelere çapraz ayakları ve çevresi siyah olan birkaç yuvarlak cam sehpa serpiştirmeniz yeterli olacaktır.

cam-sehpa-modelleri04

cam-sehpa-modelleri05

cam-sehpa-modelleri06

Zigon sehpaları seviyorsanız mobilya tasarımcılarının geniş hayal gücünün ürünü olan birbirinden çarpıcı cam zigon sehpa çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yuvarlak bir kaideden yükselen ince ayakların üzerindeki zarif siyah-gri tonlu cam sehpa modelleri ise açık renklerin baygın bir görünüm verdiği mekanları canlandırmak için isabetli bir seçim olabilir.

cam-sehpa-modelleri07

cam-sehpa-modelleri08

cam-sehpa-modelleri09

cam-sehpa-modelleri10

Cam zarif bir malzeme; bu malzemeden yapılan ürünler de çok zarif ve güzel görünüyor. Bütçenize uygun cam sehpalarla mekanlarınızda değişiklik yaratmak keyfinizi de arttıracaktır. Geniş yüzeyli camlı orta sehpa çeşitlerinin üstünü birkaç renkli mumla veya çiçeklerle dekore ederek gözünüzü okşayacak görüntüler yaratabilirsiniz.

cam-sehpa-modelleri11

cam-sehpa-modelleri12

cam-sehpa-modelleri13

Günümüzde sehpalar büyük bir çeşitliliğe sahip, klasik ve alışılmış modellere yönelebileceğiniz gibi daha çarpıcı görüntüler için orijinal modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda bir araştırma yaparsanız alt kısmı insan veya hayvan figürü, ağaç gövdesi ve daha birçok değişik biçimde tasarlanmış sehpalar göreceksiniz. Tasarımcıların hayal gücünün sırı yok, dolayısıyla modellerin de sınırı yok; seçim sizin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu