Cam Sehpa Modelleri

Modern veya klasik her tipteki dekorasyonlara uyum sağlayarak evleri güzelleştiren cam sehpa modelleri her zevke ve bütçeye uygun çeşitleriyle beğeni topluyor. Krem rengi halının etrafına konuşlandırılmış bir kahverengi koltuk takımı düşünün; takımın renginde zarif ve kıvrık ayakları olan yuvarlak bir cam sehpa görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. İncecik ayakları olan tabure havasındaki cam sehpalar ise modern mobilyaların olduğu bir salona serpiştirildiğinde mekana farklı bir hava katabilir.

Cam Sehpa Modelleri

cam-sehpa-modelleri02

cam-sehpa-modelleri03

Duvarların, zeminin ve mobilyaların açık renkli olduğu bir salonun solgun ve renksiz görünmesini engellemek istiyorsanız halının ortasına ve bazı köşelere çapraz ayakları ve çevresi siyah olan birkaç yuvarlak cam sehpa serpiştirmeniz yeterli olacaktır.

cam-sehpa-modelleri04

cam-sehpa-modelleri05

cam-sehpa-modelleri06

Zigon sehpaları seviyorsanız mobilya tasarımcılarının geniş hayal gücünün ürünü olan birbirinden çarpıcı cam zigon sehpa çeşitlerine göz atabilirsiniz. Yuvarlak bir kaideden yükselen ince ayakların üzerindeki zarif siyah-gri tonlu cam sehpa modelleri ise açık renklerin baygın bir görünüm verdiği mekanları canlandırmak için isabetli bir seçim olabilir.

cam-sehpa-modelleri07

cam-sehpa-modelleri08

cam-sehpa-modelleri09

cam-sehpa-modelleri10

Cam zarif bir malzeme; bu malzemeden yapılan ürünler de çok zarif ve güzel görünüyor. Bütçenize uygun cam sehpalarla mekanlarınızda değişiklik yaratmak keyfinizi de arttıracaktır. Geniş yüzeyli camlı orta sehpa çeşitlerinin üstünü birkaç renkli mumla veya çiçeklerle dekore ederek gözünüzü okşayacak görüntüler yaratabilirsiniz.

cam-sehpa-modelleri11

cam-sehpa-modelleri12

cam-sehpa-modelleri13

Günümüzde sehpalar büyük bir çeşitliliğe sahip, klasik ve alışılmış modellere yönelebileceğiniz gibi daha çarpıcı görüntüler için orijinal modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda bir araştırma yaparsanız alt kısmı insan veya hayvan figürü, ağaç gövdesi ve daha birçok değişik biçimde tasarlanmış sehpalar göreceksiniz. Tasarımcıların hayal gücünün sırı yok, dolayısıyla modellerin de sınırı yok; seçim sizin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon

Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğin de aklınıza gelebilecek ilk şey koltuk takımlarıdır. Evi ev yapan ilk şey koltuktur. Bir kaç istisnai dekorasyon türü haricinde nerede ise bütün dekorasyon türlerinde koltuk takımlarının kullanımı ilk sırada yer alır. Hatta şu kadarını bile iddaa edebiliriz; Bir çoğumuz renginden ya da modelinden dolayı beğenmediğimiz koltuk takımını sadece evimizin dekorasyonu için satın […]

Devamını oku
Salon

Siyah Oturma Grubu Modelleri

Siyah Oturma Grubu Bir evin güzelliği hakkındaki kararı çoğu zaman yalnızca salonu göz önünde bulundurarak veririz. Ev sahibinin hayat tarzını ve kişiliğini yansıtan salonlarda siyah renk kullanmak bu yüzden pek tercih edilmez. Çoğu kişi de siyah rengin ışığı daha az yansıtması ve iç karartıcı gözükmesi gibi sebeplerle dekorasyonlarda kullanılmaması gerektiği şeklinde yanlış bir düşünceyi benimseyebiliyor. […]

Devamını oku
Salon

Bellona Yeni Oturma Grubu Modelleri

İşten yorgun argın eve geldiğinizde uzanıp televizyon izlerken en tatlı uykulara daldığınız koltuklarınız ne kadar kaliteli? Dahası, en son ne zaman koltuk takımınızı yenilediniz? Eğer bu soruların cevabını vermekte zorlanıyorsanız, artık Bellona marka oturma grubu modelleri ni satın almanın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Tamamen yerli imkânlarla üretilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine […]

Devamını oku