İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Mobilya en çok bilinen ve tercih edilen mobilya markaları arasındadır. Mobilya dekorasyonun her alanında mükemmel tasarımlar üreten İstikbal Mobilya Modellerinden Queen Yemek Odası Takımı kalite, sağlamlık ve zarafetiyle ön plana çıkıyor.

Yeni evlenecek veya evini yenileyecek çiftler için mükemmel yemek odası takımı olarak görülen Queen yemek odası modeli klasik motiflerin hakim olduğu bir tasarıma sahip. Mobilyanın görünümü ayak, kapak ve kulplardaki işlemelerle zenginleştirilmiş.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Queen Yemek Odası mobilyası, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, yemek masası ve 6 adet sandalyeden meydana gelmektedir. Klasik mobilya şıklığının tüm tasarım özelliklerini taşıyan yemek masası, yine aynı şıklıkta üretilmiş ve Queen Koltuk Takımında kullanılan kumaşlarla döşenmiş sandalyeleri ile bütünleşmektedir.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen Sandalye Ölçüleri
Derinlik: 46.00 cm
Genişlik: 52.00 cm
Yükseklik: 104.00 cm

Queen Yemek Odası Takımı Vitrin ve gümüşlük cam raflarında kullanılan led aydınlatmalar, modelin geneline hakim olan açık renk tonu ile uyumlu olup bu durum Queen Yemek Odasını modern bir klasik mobilya takımı haline getirmiştir.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen yemek masası ölçüleri
Derinlik: 92.00 cm
Genişlik: 195.40 cm
Yükseklik: 79.30 cm

İstikbal Mobilya fiyatları her bütçede tüketiciye hitap edebilecek uygunluktadır. İstikbal Mobilya indirim kampanyalarını takip ederseniz Queen Yemek Odası Takımına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen büfe ölçüleri
Derinlik: 47.00 cm
Genişlik: 189.80 cm
Yükseklik: 198.00 cm

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Mobilya satın alırken İstikbal Queen modelini çok beğendik ne yazık ki fiyat o zaman için yüksek geldi alamadık, sonra indirim kampanyası yaptılar ama bizim işimize yaramadı. Bütçesi uygun olanlara tavsiye ederim gerçekten çok şık bir model.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu