İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Mobilya en çok bilinen ve tercih edilen mobilya markaları arasındadır. Mobilya dekorasyonun her alanında mükemmel tasarımlar üreten İstikbal Mobilya Modellerinden Queen Yemek Odası Takımı kalite, sağlamlık ve zarafetiyle ön plana çıkıyor.

Yeni evlenecek veya evini yenileyecek çiftler için mükemmel yemek odası takımı olarak görülen Queen yemek odası modeli klasik motiflerin hakim olduğu bir tasarıma sahip. Mobilyanın görünümü ayak, kapak ve kulplardaki işlemelerle zenginleştirilmiş.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

İstikbal Queen Yemek Odası mobilyası, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, yemek masası ve 6 adet sandalyeden meydana gelmektedir. Klasik mobilya şıklığının tüm tasarım özelliklerini taşıyan yemek masası, yine aynı şıklıkta üretilmiş ve Queen Koltuk Takımında kullanılan kumaşlarla döşenmiş sandalyeleri ile bütünleşmektedir.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen Sandalye Ölçüleri
Derinlik: 46.00 cm
Genişlik: 52.00 cm
Yükseklik: 104.00 cm

Queen Yemek Odası Takımı Vitrin ve gümüşlük cam raflarında kullanılan led aydınlatmalar, modelin geneline hakim olan açık renk tonu ile uyumlu olup bu durum Queen Yemek Odasını modern bir klasik mobilya takımı haline getirmiştir.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen yemek masası ölçüleri
Derinlik: 92.00 cm
Genişlik: 195.40 cm
Yükseklik: 79.30 cm

İstikbal Mobilya fiyatları her bütçede tüketiciye hitap edebilecek uygunluktadır. İstikbal Mobilya indirim kampanyalarını takip ederseniz Queen Yemek Odası Takımına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İstikbal Queen Yemek Odası Takımı
İstikbal Queen büfe ölçüleri
Derinlik: 47.00 cm
Genişlik: 189.80 cm
Yükseklik: 198.00 cm

2 thoughts on “İstikbal Queen Yemek Odası Takımı

  1. Mobilya satın alırken İstikbal Queen modelini çok beğendik ne yazık ki fiyat o zaman için yüksek geldi alamadık, sonra indirim kampanyası yaptılar ama bizim işimize yaramadı. Bütçesi uygun olanlara tavsiye ederim gerçekten çok şık bir model.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal Yeni Oturma Grubu Modelleri

Sizler ile bu makalemizde Türkiye’nin öncü mobilya firmalarından İstikbal firmasının oturma gruplarını inceleyeceğiz. Ülkemizin en büyük oturma grubu modelleri koleksiyonuna sahip İstikbal firması kaliteyi rahatlık ile harmanlayarak siz kullanıcılarının beğenisine sunuyor. İçerik açısından yüzlerce renk açısından ise binlerce renk oturma grubunu istikbal firmasında bulmanız mümkün. Salon dekorasyonu denilince aklımıza ilk gelenler oturma grupları ve koltuk […]

Devamını oku
İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal Yeni Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Ülkemizin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan İstikbal markası, Türkiye’nin mobilya ihracatındaki en başarılı firmalarından da birisidir. Kayseri’de kurulan fabrikalarında üretilen mobilyalar, Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelere teslim edilir. Bu fabrikalarda yüzlerce işçinin çalışıyor olması da, İstikbal’in ülke ekonomisine sağladığı katma değerlerden bir diğeridir. Birçok aile koltuk […]

Devamını oku
İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal Elenor Yatak Odası Takımı

İstikbal Elenor Yatak Odası Takımı Evinizin en önemli odalarından birisidir, yatak odası. Yatak odası dekorasyonu yapılırken öncelikle en rahat olan tasarımlara bakılmalıdır. Evinizin bu bölümü dinlenmeniz için olduğundan tasarımı da ona göre olmalıdır. İstikbal Mobilya Modelleri her zaman kalite, fonksiyonellik ve şıklığı bir arada bulunduran mobilyalardır. Yatak odası tasarımlarında bu özelliklerinden taviz vermeyen İstikbal Mobilya, […]

Devamını oku