İstikbal Mobilya Modelleri

İstikbal Yeni Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Ülkemizin önde gelen mobilya üreticilerinden biri olan İstikbal markası, Türkiye’nin mobilya ihracatındaki en başarılı firmalarından da birisidir. Kayseri’de kurulan fabrikalarında üretilen mobilyalar, Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelere teslim edilir. Bu fabrikalarda yüzlerce işçinin çalışıyor olması da, İstikbal’in ülke ekonomisine sağladığı katma değerlerden bir diğeridir.

İstikbal Pudra Renk Rustik Koltuk Takımı
İstikbal Romance Mavi Koltuk Takımı
İstikbal Perla Deluxe Mor Krem Renk Koltuk Takımı

Birçok aile koltuk takımından tutun, yemek masasına kadar birçok mobilyayı İstikbal’den almaya devam ediyor. Tüm bunlar da İstikbal markasının zihinlerde ne kadar yüksek bir yer edindiğinin adeta canlı bir kanıtı…

İstikbal Olivia Deluxe Turkuaz Takım
İstikbal Kristal Deluxe vesta pudra renk koltuk takımı
İstikbal Yeşil Renk Koltuk Takımı

Bugün sizler için hazırladığımız fotoğraf galerisinde İstikbal’in tecrübeli tasarımcıları tarafından geliştirilen birbirinden güzel koltuk takımı modelleri yer alıyor. Genellikle “klasik” bir çizginin hakim olduğu bu modellerde çeşitli renk ve desenler tercih edilmiş. Eğer oturma odasında enerjik ve canlı renkleri tercih etmekten kaçınıyorsanız, klasik koltuk takımı modelleri sizin için biçilmiş kaftan. Ancak daha hareketli bir model arıyorsanız yine aşağıdaki fotoğraflara göz gezdirmenizde fayda olacaktır.

İstikbal Gold Klapa Su Yeşili Koltuk Takımı
İstikbal Fashion Shine Mercan Renk Koltuk Takımı
İstikbal Aristo Kırmızı Mavi Kremit Renk Koltuk takımı

Bu  yıl tasarlanan ve yeni sezon ürünü olan bu tasarımları satın almak isteyenler, kendilerine en yakın İstikbal bayiine uğrayıp ilgili fotoğrafı görevlilere gösterebilirler. Eğer ürün stokta mevcutsa siz de hayalinizi süsleyen İstikbal marka mobilyalara kavuşabilir, salonunuzu çok daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz.

BU YAZIMIZ DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ! 

Çekyat Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu