Ev DekoruYararlı Bilgiler

Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı

Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı

Evinizin lüks ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız salonda veya odalarda gümüş rengi kullanabilirsiniz. Dekorasyonda gümüş rengi kullanırken siyah, kahverengi, lacivert ve mor gibi koyu renkleri de kullanmak gümüş renginin daha öne çıkmasına neden olur.

Dekorasyonda Gümüş Rengi Kullanımı

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi02

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi03

Gümüş rengi aksesuarlar çeşit olarak çok zengin olup çerçevede, perdede, duvar süslemelerinde ve daha pek çok şeyde bulmak mümkündür.

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi04

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi05

Sıra dışı bir görüntü elde etmek isteyenler için evde alışık olunmayan detaylarda gümüş rengini kullanmak çok farklı bir görüntü sunar.

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi06

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi07

Gümüş rengi sadece salon mobilya ve aksesuarlarında değil birçok odada çok rahat kullanılabilir. Banyo aksesuarlarında da gümüş rengi şık objeler kullanarak banyonuza ışıltı katabilirsiniz.

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi08

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi09

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi10

Gümüş rengi siyah, beyaz ve gri tonları ile kullanıldığında çok şık bir görüntü oluşturur. Gümüş renginin daha çok klasik tarz mobilyalar ile kullanılacağı düşünülmesine rağmen gümüş rengi hemen her dekorasyonda çok şık bir görüntü oluşturacaktır.

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi11

Evinde sıcak ve sade bir görüntü oluşturmak isteyenler için koltuk takımlarının gümüş rengi olması çok iddialı bir görüntü sunabilir. Koltuk takımları koyu ve nötr renklerde olup aksesuar, orta sehpa veya konsol gibi kısımlarda gümüş rengi kullanmak çok şık olabilir. Koyu renk mobilyaların arasında bulunan gümüş rengi aksesuarlar etrafa adeta ışık saçarlar.

dekorasyonda-gumus-rengi-kullanimi12

Gümüş rengi olan ürünler diğer renktekilere göre daha gösterişli ve özel parçalar olmaktadır. Bu renk obje ve aksesuarlara çekicilik ve şıklık katmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu