Çekmeceli Şifonyer Modelleri

Şifonyer evlerin antre, oturma odası, salon ve yatak odası olmak üzere hemen her yerinde kullanılabilen, dekoratif oldukları kadar fonksiyonel özellikleri de bulunan mobilya çeşididir.

Çok çeşitli şifonyer modelleri bulunmaktadır. Kullanılacak mekana, ihtiyaca ve büyüklüğe göre çeşitli bütçelerde şifonyer modelleri satın alabilirsiniz.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri

Altın varaklı şifonyer özellikleri:
Genişlik: 123 cm Derinlik: 43 cm Yükseklik: 96 cm
Çiçek desenli olup elde boyanmıştır.

Çekmeceli şifonyer modelleri evinizdeki eşyaları gözönünden kaldırarak evinizin derli toplu olmasına katkıda bulunarak fonksiyonel bir görev gerine getirirken, görüntüleriyle evinizin güzel görünmesini sağlayarak dekoratif katkıda bulunurlar.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri
Fransız Antik Bahü Şifonyer: Masif üzerine kaplama ve marküteri uygulanmış olup tüm oymalar ve pirinç işleri tamamen el yapımı masiftir.
Ölçüler: 120 x 55 x 90 cm

cekmeceli-sifonyer-modelleri-3

cekmeceli-sifonyer-modelleri-4

cekmeceli-sifonyer-modelleri-5

cekmeceli-sifonyer-modelleri-6

Çekmeceli şifonyerleri tek başına istediğiniz modelde satın alabileceğiniz gibi, yatak odası takımı, salon mobilyası ve diğer esya gruplarınızla birlikte satın alma imkanı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku