Berjerler

Berjer Koltuk Modelleri

İnsanı kavrayan ve rahat ettiren yapısıyla kullanışlı ve şık parçalar olan berjer koltuklar salon veya oturma odası dekorasyonu için sıklıkla kullanılır. Kahverengi ve toprak renklerinin hakim olduğu bir klasik salon dekorasyonu yaptıysanız ayaklarındaki ve sırt dayama kısmındaki oymalarıyla göz dolduran ve ayak uzatmak için pufu da olan kahverengi-sarı bir berjer koltuk görünüme zenginlik katar. Bu tip koltuklar daha çok bir üçü, bir de ikili kanepeye eşlik edecek şekilde alınır ve dört parçalı güzel bir oturma grubu oluşturulur. Berjer koltukların birbiriyle takım, fakat kanepelerden farklı bir görünümü olması daha güzel sonuç verir.

Berger Koltuk Modelleri

berger-koltuk-modelleri2

berger-koltuk-modelleri3

berger-koltuk-modelleri4

Çiçekli bir kanepe ve berjer tarzı iki koltuktan oluşan bir takımla iç açan, ferahlık veren güzel bir köşe oluşturabilirsiniz. Koltuklarınızı kanepenin renklerinden birine uygun düz veya küçük desenli bir kumaşla kaplatın ve pencerenin önüne yerleştirin. Kanepenin önüne güzel bir ahşap sehpa, koltukların arasına da yine ahşap malzemeden küçük bir sehpa koyun. Krem rengi dekoratif perdeler ve kanepenin arkasındaki duvara asacağınız güzel bir dekoratif ayna ile dekorasyonu tamamlayın. Kanepenin ve koltukların üzerine güzel yastıklar serpiştirin, sehpaların üstünü açık renkli aksesuarlarla süsleyin. Ortaya insana huzur veren biraz romantik ve davetkar bir görünüm çıkacaktır.

berger-koltuk-modelleri5

berger-koltuk-modelleri6

berger-koltuk-modelleri7

berger-koltuk-modelleri8

Berjer koltuk modelleri arasında düz renkli koltuklar, ekose koltuk modelleri, pufuyla beraber satılan koltuklar gibi değişik modeller bulabilirsiniz. Düz renkli kanepeleri desenli berjerlerle, desenli olanlarını düz renk berjerlerle tamamlayın. Halı, aydınlatma elemanları ve sehpa gibi unsurları da titizlikle seçerek mekanlarınızı güzelleştirin ve güzel mekanlarınızın tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu