Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

Doğru Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

Doğru aydınlatma bir mekanı güzel göstermede çok önemlidir. Ortamınıza uyumlu olan bir aydınlatma, her zaman huzur verir ve sizi de dinlendirir.

Aydınlatma elemanlarının gizlendiği ve vurgulanmak istenen bölgelere özel yardımcı ekipmanlarla vurgu yapıldığı bir sistem kullanılabilir. Mekanınızdaki dekorasyona uyumlu olmasını isterseniz, aydınlatma elemanları dekoratif objeler olarak da karşımıza çıkabiliyor. Bu tamamen size, zevklerinize ve mekanınızın görünümüne bağlı.

Işık şiddeti her mekanda farklı miktarda gereklilik gösterir. Bazı ortamlarda aydınlık ve ferah bir ortam yaratmak istenirken, bazı ortamlarda loş bir havaya ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle, farklı aydınlatma sistemlerinin yanı sıra ışığın şiddetini ayarlayabilmek için de uygun anahtarlar gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Laptop Masası Modelleri başlıklı makalemizde ev-ofis, home-ofis ve laptop masası hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

  • doğru aydınlatma nasıl olmalıdır
  • uygun aydınlatma nasıl olmalıdır
  • doğru aydınlatma nasıl olur
Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Esra dedi ki:

    Yeni ev aldık ama doğru aydınlatma için hangi avizeyi seçeceğimize uzun zamandır karar veremedik. Dolaşmadığımız yer kalmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ayakkabılık Modelleri
Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılık Modelleri Günümüz sosyal hayatında ayakkabılarımız çoğaldıkça, her evde ayakkabıların konulması için alan ayrılmaya başlandı. Bu alanlar dolap şeklinde olabildiği...

Kapat