Arçelik Buzdolapları 2012

Arçelik Buzdolapları 2012

Arçelik, beyaz eşya sektörünün en önemli yerli markaların başında gelir. Yeni çıkan 2012 modelleri de bunu ıspatlıyor.

Arçelik Buzdolapları ince çizgileri ve genişleyen iç hacimleri ile dikkat çekiyor. Yeni model buzdolaplarında mutfakları daraltmayan daha oval çizgilere yer verilmiş.

Arçelik Buzdolapları

Arçelik Buzdolapları


Beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılmaya devam ederken gümüş renkler ve parmak izi kalmayan dış yüzey kaplamaları da yeni modellerde göze çarpıyor. Arçelik Buzdolapları mekanik kontrol sistemine sahip. NoFrost özelliği tüm buzdolabı modellerinde mevcut. İsteğe göre tek kapılı veya çift kapılı buzdolabı modelleri bulunuyor.

Uzun ömürlü olması için dayanıklı malzemelerden üretilen tüm Arçelik Buzdolapları 7 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Yeni buzdolabı modelleri daha kısa sürede dondurma özellikleri ile dondurucu bölümündeki gıdaların uzun süre bozulmadan taze kalmasını sağlamaktadır.

A enerji sınıfında üretilen Arçelik Buzdolapları az enerji ile üstün performans sergileyerek ev ekonomisine de katkıda bulunan beyaz eşya kategorileri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Mutfak tasarımında nelere dikkat edilmeli? başlıklı makalemizde mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. asena dedi ki:

    güzel modeller…

  2. Luis dedi ki:

    Yıllardır arçelik buzdolabı kullanıyorum, çok memnunum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çekyat Seçimi

Çekyat seçimi Çekyatlar, uygun fiyat ve küçük alanlarda dekoratif ve pratik uygulamalarıyla halen en çok kullanılan mobilyaların başında geliyor. Çekyatlar...

Kapat