Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri

Ofis ve Büro Dekorasyonu Misafirlerinizi ağırlayacağınız, müşterilerinizle iş anlaşmaları yapacağınız ofislerin şık bir tasarıma sahip olması sandığınızdan daha fazla önem taşır. Derme çatma bir ofis ortamına kimse güvenmeyeceği için, itibarınızı ve müşterinin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmak adına büro dekorasyonuna ayrı bir özen göstermenizde fayda olacaktır. İhtişamı ve lüksü simgeleyen cam ve parlak metalden yapılma figürleri çalışma masanızın önünde bulundurmaya başlayarak büronuzu daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Modern ofis ve büro dekorasyonu
Ofis ve Büro Dekorasyonu Fikirleri
Klasik ofis dekorasyonu
Deri koltuklu ofis dekorasyonu
Klasik tarz döşenmiş ofis dekorasyonu
Klasik Ofis ve Büro Dekorasyonu

Bürolarınızı göz alıcı bir güzelliğe kavuşturmak için aşağıdaki fikirlerden faydalanabilmeniz mümkündür.

  • Büronuzdaki duvarları bej, gri veya kül rengi gibi yumuşak tonlara boyayabilirsiniz. Tek renk tercih etmeniz kurumsallık algısını pekiştirecektir.
  • Kapılarda ahşap tercih edilebilir. Özellikle büro içinde ahşap malzeme kullanımı yoğunluktaysa ahşap kullanmak çok daha akıllıca olacaktır. Kapıda kullanılan ahşap malzemenin koyu renkli olmasını sağlamak büroya daha ağır bir görünüm kazandıracaktır.
  • Günün büyük çoğunluğunu geçireceğiniz çalışma masanızın hem kullanışlı, hem de şık olmasını sağlamanız gerekir. Bunun için kıvrımlı ayaklara sahip ahşap çalışma masaları idealdir.
  • Misafir koltuklarının arasına metal ayaklı cam sehpaları yerleştirebilirsiniz. Ancak burada bulunduracağınız dergiler çok eski tarihlere ait olmamalı.
  • Sümen takımı ve isimliklerinizin prestijli gözükmesini sağlayın. Koyu renkli deriye sahip sümenler ve kristal isimlikler bunun için uygundur.
  • Kullandığınız bilgisayarı masanın altında konumlandırın. Ekranınız ise kesinlikle yeni teknolojiye sahip ve temiz gözüksün.
  • Büroda kütüphane kullanacaksanız koltuğunuzun arkasını tercih edebilirsiniz. Bu, sizi daha bilge gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Açık Renkli Ofis Mobilyaları
Büro Mobilyası

Açık Renkli Ofis Mobilyaları Çalışanlara Enerji Veriyor!

Açık renkli ofis mobilyalarının çalışanları daha çok motive ettiğini biliyor muydunuz? İşte ofis mobilyalarının göz ardı ettiğimiz sırları! Çalışma hayatı sabır gerektiren ve zorlu bir süreçtir. Çalışan insanlar zamanlarının büyük bir kısmını işlerine ayırdığı için genellikle mutlu değildir. Bir çalışanın mutlu olması için ya sevdiği işi yapması ya da çalışma koşullarının kaliteli olması gerekir. Bu […]

Devamını oku
Büro Mobilyası

Ofis Ve Bürolar İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Özellikle yeni taşınılan ofis ve büroların dekorasyon işlemlerini gerçekleştirirken etrafınızdaki hemen herkes fikir belirterek tasarım aşamasına müdahil olmaya çalışabilir. Ancak şu bir gerçek ki, bir ofisin nasıl tasarlanması gerektiğini en iyi o ofiste çalışanlar bilir. Neticede hem kullanışlı, hem şık, hem de firmanın kurumsallığını temsil edecek olan kaliteli mobilyaları belirlerken titiz davranmaktan zarar gelmeyecektir. Ofis […]

Devamını oku
Büro Mobilyası Yararlı Bilgiler

İdeal Çalışma Odası İçin Öneriler

Dersleriniz, ödevleriniz veya işiniz için evinizde bir ev ofisi oluşturmayı düşünüyorsanız verimli sonuçlar almak için ideal çalışma odası ortamını oluşturmanızda fayda var. İşte bu konuda size faydalı olabilecek birkaç fikir: Çalışma masasının varsa doğayı, yeşili gören bir yere konumlandırılmasında fayda var. Böyle bir imkanınız yoksa çalışma odasına bitkiler koyun veya güzel bir doğa fotoğrafı asın. […]

Devamını oku