Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Her yıl yılbaşı ağacınızı süslüyor fakat bu sene farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız, yılbaşı süslerinden farklı seçenekler kullanarak, evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Klişelerden kaçınarak ve sınırları görmezden gelerek, evinizin tarzını tamamen değiştirme imkanınız var.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süslerinde genellikle sıcak tonlar tercih ediliyor. Ev dekorasyonu için tercih edilen kış tonları olarak parlak kırmızı veya buzlu mavi gibi renkler dışarısı soğukken bile size evde yaz havası yaşatacaklardır. Yılbaşı süslerinin yeşil ve sarı olanlarını kombin yaparak, evinize tam bir yılbaşı havası verebilirsiniz. Yılbaşı ağacığınızın altına ise kırmızı ve mavi renklerde paketler koymanız kontrast yaratacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süslerinde 3 boyutlu olanları tercih ederek yılbaşı ağacınıza daha farklı bir hava katabilirsiniz. İçinde noel baba, melekler ve yılbaşı paketlerinin olduğu 3 boyutlu yılbaşı süsleri aradığınız farklılığı yılbaşı dekorasyonunuza katacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı sepetleri her zaman çok tercih ediliyor. Sepetlerin içine koyacağınız rengarenk yün yumaklar da kışın havasını ve neşesini oldukça iyi yansıtacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı ağacınızın yanında büyük bir vazo ve vazonun yanında da küçük mumlar şık bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca meyve süslemelerinden de faydalanabilirsiniz. Nar, limon ve elma gibi, mevsim meyvelerinden hazırlayacağınız büyük bir sepet hem ağzınızı tatlandıracak hem de ev dekorasyonunuzda değişik bir tarz yaratacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Şık Yılbaşı Süsleri

One thought on “Dekoratif Yılbaşı Süsleri”

  1. Dekoratif süsleme işini kızımın doğum günü için yapacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekorasyon

Küçük Ev Dekorasyonu Önerileri

Küçük Ev Dekorasyonu. Küçük sıcak huzurlu bir ev herkesin hayaldir. Lakin söz konusu küçük ev dekorasyonu ise bu tip küçük evlerin büyük sorunları olabilir. Bu makalemiz de sizlere küçük ev dekorasyonu nasıl yapılmalı anlatmaya çalışacağız. Çekirdek aile kavramı ile büyütülen bizlerin bazen bütçe bazen ise modern hayatın baskısı ile küçük evler de yaşamaya mecbur kaldığımız […]

Devamını oku
Dekorasyon

Country Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Bu makalemizde country dekorasyon nedir ve country dekorasyon nasıl yapılır gibi soruların cevabını birlikte bulacağız. Kısaca makalemizin amacı country dekorasyon nasıl olmalı anlatmak umarım başarılı oluruz. Country tarzı dekorasyon nedir? Aslına bakarsanız bu dekorasyon türünü kısaca özetlemek gerekirse eskitme yönetimi ile yapılan dekorasyon türü diyebiliriz. Bu dekorasyon türünde yeni mobilyalar eskitme yönetimi ile kullanılır. Böylece […]

Devamını oku
Dekorasyon

Antre ve Giriş Dekorasyonu Örnekleri

Antre Dekorasyonu Biz insanlar da ilk intiba denilen kavram çok önemlidir. Başka bir insan ile tanıştığımızda ya da yeni bir mekan keşfettiğimizde o kişi ve o mekan ile ilk fikrimiz ne olur ise bu fikir bir ömür kolay kolay değişmez. Bu sebeple şahsi fikrim olarak bir ev için ya da işletme için ilk dekorasyon yapılması […]

Devamını oku