Ev Dekoru

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Her yıl yılbaşı ağacınızı süslüyor fakat bu sene farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız, yılbaşı süslerinden farklı seçenekler kullanarak, evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Klişelerden kaçınarak ve sınırları görmezden gelerek, evinizin tarzını tamamen değiştirme imkanınız var.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süslerinde genellikle sıcak tonlar tercih ediliyor. Ev dekorasyonu için tercih edilen kış tonları olarak parlak kırmızı veya buzlu mavi gibi renkler dışarısı soğukken bile size evde yaz havası yaşatacaklardır. Yılbaşı süslerinin yeşil ve sarı olanlarını kombin yaparak, evinize tam bir yılbaşı havası verebilirsiniz. Yılbaşı ağacığınızın altına ise kırmızı ve mavi renklerde paketler koymanız kontrast yaratacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı süslerinde 3 boyutlu olanları tercih ederek yılbaşı ağacınıza daha farklı bir hava katabilirsiniz. İçinde noel baba, melekler ve yılbaşı paketlerinin olduğu 3 boyutlu yılbaşı süsleri aradığınız farklılığı yılbaşı dekorasyonunuza katacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı sepetleri her zaman çok tercih ediliyor. Sepetlerin içine koyacağınız rengarenk yün yumaklar da kışın havasını ve neşesini oldukça iyi yansıtacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı ağacınızın yanında büyük bir vazo ve vazonun yanında da küçük mumlar şık bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca meyve süslemelerinden de faydalanabilirsiniz. Nar, limon ve elma gibi, mevsim meyvelerinden hazırlayacağınız büyük bir sepet hem ağzınızı tatlandıracak hem de ev dekorasyonunuzda değişik bir tarz yaratacaktır.

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Şık Yılbaşı Süsleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dekoratif süsleme işini kızımın doğum günü için yapacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu