Mobilya

Dekorasyonda Josephine Koltuk Kullanımı

Dekorasyonda Josephine Koltuk Kullanımı

Dinlenme Koltuğu veya Josephine Koltuk olarak bilinen dekoratif koltuk modelleri günümüzde yeniden gözde olmaya başladı. Kleopatra’nın dinlenme koltuğu olarak da ünlenen bu koltuklar artık yatak odası, salon ve hatta yeriniz genişse antrelerde bile kullanılıyor.

Dinlenme koltukları uzanıp dinlenmek için son derece ideal oluşları ve dekorasyona farklı ve zengin bir hava vermeleri nedeniyle mobilya dekorasyon tercihlerinde ön plana çıkmaya başladı.

Lüks Klasik Josephine Koltuk Modeli

Josephine koltuk modelleri daha çok geniş mekanlar için tercih edilmekle birlikte uygun yerleşim yapıldığında daha küçük mekanlarda da iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Josephine koltuklar sadece klasik mobilya kullanıcıları için değil, modern dekorasyonu tercih edenler için de uygun modeller üretiliyor. Modern josefine koltuklarda daha çok mobilyasız ve kumaş ağırlıklı deri ya da benzeri spor kumaşlar kullanılıyor.

Ne tür Josephine koltuk alacağınıza karar veremiyorsanız; farklı renk, kumaş, ebat ve tasarımlarda modellerle karşılaşabileceğinizi belirtelim. Zevkinize göre parlak bir kumaş, dilerseniz daha sakin ve göz yormayan bir kumaş ile kaplanan koltuğu beğenebilirsiniz. Bunun dışında deri ile kaplanan modellere de sıkça rastlanıyor.

Josephine koltuk modellerinden örnekler sunuyoruz, evinizdeki mobilya ve dekorasyon tarzına uygun bir model seçebilirsiniz.

• 190 cm derinliğinde 60 cm genişliğinde 80 cm yüksekliğinde
• Ürün malzemesi; Kayın ağacı
• 1.sınıf masif ahşap gövde üzerine kadife desenli kumaş kaplama.
• Terleme yapmayan yüksek kalitede oturma minderleri.

• 140 cm derinliğinde, 45 cm genişliğinde, 75 cm yüksekliğinde
• Ürün malzemesi; Kayın ağacı 1.sınıf masif ahşap gövde üzerine kumaş kaplama.
• Altın varak el oyması ayaklar.
• Krem rengi, %70 polyester, % 30 pamuk doğal kumaş.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Josephine koltukları çok beğeniyorum ama evimde koyacak yerim yok büyük bir eve taşınsam ilk alacağım şey josephine koltuk olacak.:)

  2. josephine koltuk almak istiyorum modelleri nerede görebiliriz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu