Dekorasyonda Josephine Koltuk Kullanımı

Dekorasyonda Josephine Koltuk Kullanımı

Dinlenme Koltuğu veya Josephine Koltuk olarak bilinen dekoratif koltuk modelleri günümüzde yeniden gözde olmaya başladı. Kleopatra’nın dinlenme koltuğu olarak da ünlenen bu koltuklar artık yatak odası, salon ve hatta yeriniz genişse antrelerde bile kullanılıyor.

Dinlenme koltukları uzanıp dinlenmek için son derece ideal oluşları ve dekorasyona farklı ve zengin bir hava vermeleri nedeniyle mobilya dekorasyon tercihlerinde ön plana çıkmaya başladı.

Lüks Klasik Josephine Koltuk Modeli

Josephine koltuk modelleri daha çok geniş mekanlar için tercih edilmekle birlikte uygun yerleşim yapıldığında daha küçük mekanlarda da iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Josephine koltuklar sadece klasik mobilya kullanıcıları için değil, modern dekorasyonu tercih edenler için de uygun modeller üretiliyor. Modern josefine koltuklarda daha çok mobilyasız ve kumaş ağırlıklı deri ya da benzeri spor kumaşlar kullanılıyor.

Ne tür Josephine koltuk alacağınıza karar veremiyorsanız; farklı renk, kumaş, ebat ve tasarımlarda modellerle karşılaşabileceğinizi belirtelim. Zevkinize göre parlak bir kumaş, dilerseniz daha sakin ve göz yormayan bir kumaş ile kaplanan koltuğu beğenebilirsiniz. Bunun dışında deri ile kaplanan modellere de sıkça rastlanıyor.

Josephine koltuk modellerinden örnekler sunuyoruz, evinizdeki mobilya ve dekorasyon tarzına uygun bir model seçebilirsiniz.

• 190 cm derinliğinde 60 cm genişliğinde 80 cm yüksekliğinde
• Ürün malzemesi; Kayın ağacı
• 1.sınıf masif ahşap gövde üzerine kadife desenli kumaş kaplama.
• Terleme yapmayan yüksek kalitede oturma minderleri.

• 140 cm derinliğinde, 45 cm genişliğinde, 75 cm yüksekliğinde
• Ürün malzemesi; Kayın ağacı 1.sınıf masif ahşap gövde üzerine kumaş kaplama.
• Altın varak el oyması ayaklar.
• Krem rengi, %70 polyester, % 30 pamuk doğal kumaş.

2 thoughts on “Dekorasyonda Josephine Koltuk Kullanımı

  1. Josephine koltukları çok beğeniyorum ama evimde koyacak yerim yok büyük bir eve taşınsam ilk alacağım şey josephine koltuk olacak.:)

  2. josephine koltuk almak istiyorum modelleri nerede görebiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobilya Salon

Berger Koltuk Modelleri

İnsanı kavrayan ve rahat ettiren yapısıyla kullanışlı ve şık parçalar olan berjer koltuklar salon veya oturma odası dekorasyonu için sıklıkla kullanılır. Kahverengi ve toprak renklerinin hakim olduğu bir klasik salon dekorasyonu yaptıysanız ayaklarındaki ve sırt dayama kısmındaki oymalarıyla göz dolduran ve ayak uzatmak için pufu da olan kahverengi-sarı bir berjer koltuk görünüme zenginlik katar. Bu […]

Devamını oku
Mobilya Salon

Tekzen Torino Köşe Takımı Kampanyası

Tekzen Torino Köşe Takımı Kampanyası Kaliteli mobilyaları uygun fiyatlara tüketiciye ulaştırma politikası uygulayan Tekzen Mobilya’dan Tekzen Torino Köşe Takımı Kampanyası. Son donemin salon mobilyası trendi köşe takımları çok fazla rağbet görüyor. Özellikle geniş salonu olanlar salon dekorasyonunda kanepe ve koltuk modelleriyle birlikte modern köşe takımlarına sıklıkla yer veriyorlar. Torino Köşe Takımı Oturum genişliği:58 cm, Sırt […]

Devamını oku
Mobilya

Yeni Trend Kanepe Modelleri

Yeni Trend Kanepe Modelleri Gümümüz mobilya dekorasyon tercihleri ve mobilya kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında, modern kanepe modellerinin daha fazla tercih edildiğini görüyoruz. Yeni trend kanepe modelleri tasarım ve işlevsellikleri ile klasik kanepe modellerine göre daha avantajlı durumdalar. Yeni trend kanepeler üzerlerinde oturulma özellikleri yanında, bazalı kanepe ve çekyat özellikleri ile de ön plana çıkıyorlar. […]

Devamını oku