Yeni Trend Kanepe Modelleri

Yeni Trend Kanepe Modelleri

Gümümüz mobilya dekorasyon tercihleri ve mobilya kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında, modern kanepe modellerinin daha fazla tercih edildiğini görüyoruz.

Yeni trend kanepe modelleri tasarım ve işlevsellikleri ile klasik kanepe modellerine göre daha avantajlı durumdalar.

Yeni trend kanepeler üzerlerinde oturulma özellikleri yanında, bazalı kanepe ve çekyat özellikleri ile de ön plana çıkıyorlar.

Modern kanepe fiyatları modeline ve kalitesine göre farklılık göstermektedir.


Modern Bazalı Kanepe


Yeni trend kırmızı kanepe

Kanepe seçimi yaparken kullanılacak mekanın büyüklüğü, kanepenin diğer mobilyalarla renk ve model uyumu, en önemlisi ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulmalıdır.


Beyaz köşe kanepe

Mobilya seçiminizi etkileyecek diğer etmenler de halı, duvar, perde renk ve modelleridir.

Kanepe tercihinde yukarıda belirttiğimiz huşuları dikkate alırsanız, ihtiyaçlarınıza uygun ve uzun yıllar kullanabileceğiniz, Yeni Trend Kanepe sahibi olursunuz.

Krem renk köşe kanepe

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Deri Koltuk ve Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde Berjer, kanepe modelleri ve koltuk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

 • üçlü çekyat fiyatları
Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Pelin dedi ki:

  Bazalı kanepe çok kullanışlı bir şeye benziyor.

 2. Baybars dedi ki:

  Bazalı kanepeden çok aradık ama istediğimiz gibi bulamadık. Bir mağazada vardı onun da fiyatı çok yüksek geldi. Kaliteli ve uygun fiyata bazalı kanepe satış yapan mağaza tavsiyeniz varmı?

 3. Beyza dedi ki:

  Kanepe insanı rezil de eder vezir de:) Ucuz bir kanepe aldık kaç kere tamire gitti geldi bir türlü fayda etmedi. Bir daha asla ucuz mobilya satın almam.

  • Morsas dedi ki:

   bu diziyi e7ok souyiervm e7ok tasarlanmış bir dizi heyecanla bekliyorum ama ekime kadaR e7ok var sabırsızlıkla bekliyorum. e7ok başarılı bir dizi. devamıda bomba gibi olucak =)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekoratif Deri Koltuk ve Kanepe Modelleri

Dekoratif Deri Koltuk ve Kanepe Modelleri Ağır ve gösterişli görüntüleri nedeniyle deri koltuk ve kanepeler daha çok işyeri, ofis ve...

Kapat