Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Duşakabinler günümüz şehir hayatı ve evlerimizin vazgeçilmezi haline geldiler. Banyolarda küvetlerden tamamen vazgeçemesek bile duşakabinler, temizliği kolay ve pratik oluşları nedeniyle daha çok tercih ediliyorlar.

Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri


Küvetlerde meydana gelen sızdırma ve alt komşunun tavanını nemlendirme sorunu duşakabinlerin daha fazla tercih edilmesinde önemli bir etken.

Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Küvet, banyoda daha fazla süreler geçirmeyi ve rahatlığı önemseyenler tarafından tercih edilirken, çalışan insanlar pratik olduğu için duşakabini tercih ediyorlar.

Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Duşakabibin fiyatları kullanılan malzeme ve kaliteye göre çok büyük farklılıklar gösteriyor. Son model duşakabinlerde saydamlık ve sadelik hakim. Cam duşakabinler, temizlık ve görsellik açısından daha kullanışlı.

Bir önceki yazımız olan Plastik Ahşap Bahçe ve Balkon Mobilyaları başlıklı makalemizde bahçe mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

 • duşakabin modelleri
 • duşakabin fiyatları
 • duşakabin
 • duşa kabin modelleri
 • duşakabin modelleri ve fiyatları
Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

 1. wellas dedi ki:

  Hangi duşakabini seçeceğinize dikkat edin. Hatalı seçimde sonradan değiştirmesi çok zor oluyor. Bütün fayansları falan yeniden kırmak gerekebilir.

 2. Marve dedi ki:

  Üstteki duşakabin modeli gayet güzelmiş

 3. aekwwcww dedi ki:

  Mavi duşakabinin fiyatı ne kadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Plastik Ahşap Bahçe ve Balkon Mobilyaları
Plastik Ahşap Bahçe ve Balkon Mobilyaları

Plastik Ahşap Bahçe ve Balkon Mobilyaları Ülkemizde genellikle plastik bahçe mobilyaları ve ahşap bahçe mobilyaları kullanılmaktadır. Plastik bahçe mobilyaları temizlenmesi...

Kapat