Yılbaşı Ağacı ve Süslemeleri

Yılbaşı Ağacı ve Süslemeleri

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde yılbaşı heyecanı da artıyor. Herkes büyük bir heyecanla yılbaşı programları yapmaya başladı. Hediye seçimleri, güzel dilekler, ziyafetler, kırmızı çoraplar, süsler, ışıklar ve daha neler neler.

Yılbaşı ağacı ve süsleri elbette başköşede yer alır. Ağaçsız yılbaşı düşünülemez. Eve alınan yılbaşı çamının süslenmesi apayrı bir keyiftir. Ailece çam ağacının başında toplanılır, renkli, pırıl pırıl süslerle ağaç süslenir. Yanıp sönen ışıklar da eklenince bir ay boyunca evinizi şenlendirecek bir görüntü ortaya çıkar. Çocuğunuzla birlikte yılbaşı ağacınızı ve evinizi süslemek ise, işin en eğlenceli bölümüdür.

Yılbaşında nasıl bir sofra hazırlamalıyım, masamı nasıl daha güzel süsleyebilirim düşüncesi ise bayanlar için tatlı bir telaş konusudur. Yılbaşına özel masa örtüleri, peçeteler, şamdan ve mumlar siz ve davetlilerinizin çok özel bir yılbaşı geçirmenize yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Separatör Kullanımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekorasyonda Separatör Kullanımı

Modern Ev Dekorasyonunda Separatör Kullanımı Separatörler, mobilyalara uygun seçebildiğiniz renk seçeneği ile yaşam alanlarınıza yeni ve şık bir hava veriyor....

Kapat