Home / Büro Mobilyası / Soğutuculu Notebook Masası

Soğutuculu Notebook MasasıN-Desk LD09 Soğutuculu Notebook Masası

Notebook masası ve soğutucusu olma özelliklerine bir arada sahip olan N-Desk LD09 Soğutuculu Laptop Masası nı iş ve ofis ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Son derece kaliteli plastik malzemeden imal edilmiş olan ürünün ayakları metal dolgulu olup pürüzsüz ve yaralanmaları engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bir tasarım harikası olan, ürünle birlikte makaralı USB bağlantı kablosu da ücretsiz olarak verilmektedir.Ev ortamında, otel odasında, dinlenmek için uzandığınız yatağınızda, oturuş şekline göre yüzey eğimi değiştirilebilen yapıya sahip olan ürün, soğutucu fanıyla laptop’ın aşırı ısınmasını engelleyerek çalışma performansını yüksek tutacaktır.

N-Desk 09, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak başka yerde muhafaza edilebilir. Katlanabilir ve hafif yapısıyla rahatlıkla taşınabilir. Böylelikle N-Desk 09’u seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan N-Desk 09 bu özelliğiyle de kendi sınıfın en farklı ürünüdür.

N-Desk 09, sadece laptop masası olarak kullanılmamaktadır. İstendiği takdirde normal bir sehpa olarak da kullanılabilir. Laptop kullanımı dışında kitap ve, dergi okumak için de son derece uygundur. Kitap ve dergi okurken özellikle uzun süreli oturumlarda boyun ve sırt ağrısı çekmeyen yoktur. Oturuş şekline göre yüzey eğimi değiştirilebilen yapısıyla N-Desk 09 bu konuda son derece başarılıdır.

Teknik Özellikler
– Plastik yüzey ,metal dolgulu ayak yapısı
– Ayarlanabilir yüzey eğimi
– USB bağlantılı fan sistemi
– Masa Çalışma Alanı: 560×316 mm
– 285X316X36mm (Katlandıktan sonraki boyut)
– 1,49 kg. ağırlık
– Ücretsiz makaralı USB ara kablosu

http://www.hizlial.com
Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Kilim başlıklı makalemizde ekolojik, halı ve kilim hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

İdeal Çalışma Odası İçin Öneriler

Dersleriniz, ödevleriniz veya işiniz için evinizde bir ev ofisi oluşturmayı düşünüyorsanız verimli sonuçlar almak için …

6 Yorumlar

 1. adnan

  Bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

  • Aydın

   soğutuculu notebook masasınından bende çok memnunum yazın en sıcak günlerinde bile nb’da ısınma olmuyor.

 2. Jenifer

  sehpayı kullananlar görüşlerini yazabilirmi?

 3. gazi

  soğutuculu laptop masasını ben kullanıyorum ve memnunum.

  kaliteli bir ürün…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir