Plazma Şömine İle Dekorasyon

Plazma Şömine Daha çok toplumun gelir düzeyi yüksek kesimi tarafından tercih edilen şömineler, bulundukları ortama sıcaklık katan ve estetik olarak da dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alır. Çoğu kişinin aklında şöminelerin güvenliği, temizlik ve bakımı hakkında çekinceler olsa da plazma şömine modelleriyle tüm bu sorular mesele olmaktan çıkıyor.

Plazma Şömine İle Dekorasyon

Plazma Şömine

Şömine modelleri

Plazma Şömine Modelleri

Yeni şömine modelleri

Modern şömine modelleri

Elektrikli şömine modelleri

Plazma şömine nedir?

Evinizin salonuna rahatlıkla kurabileceğiniz plazma şömine modelleri, klasik şöminelerin aksine önünde bir de koruyucu cama sahiptir. Özellikle çocuklu aileleri endişelendiren güvenlik sorununu çözen, is ve dumanın salona yayılmasını önleyen bu koruyucu cam yüksek ısıya karşı da dayanıklıdır. Çoğunlukla metalden imal edilen bu şöminelerin en büyük avantajlarından biri de büyüleyici güzelliğidir. Şöminede yanan ateşin raks ederek havaya yükselişini izlerken tüm dertlerinizi unutup sevdiğiniz insanla romantik anlar yaşayabilmenizi mümkün kılar.

Modern şık şömine

Modern elektirkli şömine

Şömine ile dekorasyon

Plazma şömine

Plazma Şömine Çeşitleri

Plazma Şömine Modelleri

Trend şömine modelleri

Şömine için birbirinden farklı yakıt seçenekleri

Diğer şömine modellerinin aksine plazma şömineler oldukça geniş bir yakıt seçeneğine sahiptir. Fabrika çıkışlı olarak odun, mazot veya elektrikle çalışabilen plazma şöminelerin kumandayla uzaktan kumanda edilebilen sürümleri de mevcuttur. Hatta bazı modeller akıllı telefonlarla da uyumlu çalışarak termostat kontrolü sağlayabiliyor. Bu ürünlerin hepsinde farklı vantilatör ve baca çıkış sistemleri de yer alıyor. Hem içinizi ısıtan, hem de estetik açıdan oldukça hoş bir görüntü oluşturan plazma şömineler evinizin değerini de artıracaktır. Ayrıca klasik şömine modellerine kıyasla daha dar alanlarda da kullanılabiliyor oluşu ciddi bir avantaj.

Bir önceki yazımız olan İskandinav Tarzı Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde iskandinav tarzı, mutfak dekorasyonu ve mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bebek Odası İçin Tasarım İpuçları

Bebek odası dekorasyonu Her şeyin en iyisi hak eden bebeğinizin günün büyük çoğunluğunu geçireceği odasını tasarlarken göz zevkine de hitap...

Kapat