Mumla DekorasyonMumla Dekorasyon

Eskiden elektrik kesilmesiyle kullanılan mumlar, günümüzde bir ışık verme aracı değil evimizin her köşesinde kullandığımız bir dekorasyon aracı haline geldi.

Artık mumlar yatak odasında romantik ortamlar yaratmak için vazgeçilmez dekorasyon unsurlarından biri oldu.

Mumla Dekorasyon
Mumla DekorasyonSon dönemlerde artan çeşitleri, büyük mum kalıpları ve kokulu mumlar da hepimizin hayranlıkla evlerimize koyduğumuz dekoratif birer obje haline geldi.

Basit birkaç mumla evinizin her köşesinde farklı dekorasyonlar hazırlamak mümkün. Sıradan bir sehpayı ya da mütevazı bir sofrayı mumlar yardımıyşa çok şık hale getirebilirsiniz. Çiçek ve mumlarla sıradan bir köşeyi evinizin en sevimli köşesi haline getirmek mümkün.

Çok fazla masraf yapmadan renkli süslü mumlardan ve kandillerden kendinize romantik köşeler oluşturmak mümkün. Renkli mumluklarla sofranıza renk katmanızı tavsiye ediyoruz. Şamdan ve mumlar yardımıyla masanızın üstüne şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Şöminenizi mumlarla alevlendiretek keyifli akşamlar yaşayabilirsiniz. Bınun dışında mumları banyonuzda kullanabilir; mumlarla ışıklandırdığınız banyonuzda günün yorgunluğunu üzerinizden kolayca atabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Ekonomik ve Ucuz Dekorasyon Fikirleri

İnsan bazen evinde değişiklikler yapmak, ortama farklı bir hava katmak ister. Bunu ciddi miktarda bir …

6 Yorumlar

 1. feryal

  benim tercihim kokulu mumlar. 🙂

 2. humeyra

  çok güzel mumlar var insan hangi mumu seçeceğini bilemiyor

 3. umut

  kaliteli mum satın alabileceğimiz adres varmı?

 4. imge

  Dekoratif mum satın almak istiyorum nerede bulabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir