Modern Home Ofis Dekorasyonu

Modern Home Ofis Dekorasyonu

Ülkemizde de son yıllarda kullanımı artmaya başlayan home ofis çalışma sistemi evlerde ofis veya çalışma odası ihtiyacı meydana getiriyor.

Modern Home Ofis Dekorasyonu

Hoş ve yaratıcı fikirlerle kullanışlı, rahat ve estetik bir home ofis çalışma ortamı yaratmak mümkün. Duvar rengi ve mobilyadan halıya kadar pek çok detayla istenilen tarzda bir home ofis sahibi olunabilir.

modern-home-ofis-dekorasyonu2

Ev ofis için yeterli ısı ve ışık alan bir yer seçilmeli ve evde birden fazla kişiyle yaşanıyorsa gürültüden uzak olan bir yerde tercih yaparken göz önünde tutulmalıdır.

modern-home-ofis-dekorasyonu3

Home ofiste kullanılacak mobilyalar rahat bir çalışma sağlaması açısından boğucu ve sıkıcı tarzda olmamalıdır. Ev ofiste halıda kullanılacak açık renklerle de daha ferah bir ortam sağlanmış olur. Özellikle masa ve sandalye seçimindeyse rahatlık ve konfor göz önünde bulundurulmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Salon Aksesuarları başlıklı makalemizde abajur, aksesuar ve ayaklı lamba hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Lucy dedi ki:

    üsteki home ofis masa fiyatı ne kadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları Salonunuzun dekorasyonunu zenginleştirmek için birbiri ile uyumlu aksesuarlar kullanabilirsiniz. Aksesuarlar salonun tarzı ve rengi ile uyumlu olursa...

Kapat