Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük banyolarınızı doğru dekorasyon ile daha sıcak ve kullanışlı alanlar haline dönüştürebilirsiniz. Bunun için yatarak banyo keyfi yapmaya yarayan küvetten vazgeçmeniz yeterli olacak. Küvet yerine duşakabin ile banyonuzun bir kenarını harika bir duş alma alanına çevirmeniz mümkün.

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu


Küçük banyolarda banyo dolabı da duvara monte edildiğinden çok fazla sorun değildir. Bu tip banyolar için geniş raflı dolaplar yerine üst üste uzun raflı dolaplar seçebilirsiniz. Gömme dolap kullanımı banyoda alan kazanmanız için bir alternatif olabilir.

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu

Lavabo seçerken enine geniş lavaboları seçmeniz de kullanım alanınızı genişletecektir. Bunun yanında lavaboya yaklaşan musluklar alarak dışarıya su taşmasını engelleyebilirsiniz. Tuvaletten yer kazanmak için duvar içi rezervuar sistemi kullanılabilir.

Küçük banyoların temizlenmesi oldukça kolay olması ayrı bir avantajdır. Klozetin üstündeki boşluğu havluluk olarak kullanmanız size oldukça fazla yer açacaktır.

Küçük banyolarda açık tonlar kullanılması banyoyu hem geniş hem de ferah gösterecektir. Ayrıca, ayna kullanımı da son derece önemlidir. Banyonuza vazo içinde çiçekler koymanız canlı bir hava verecektir.

Küçük Banyo Dekorasyonu

Küçük Banyo Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Praktiker Genç Odası başlıklı makalemizde genç odası, mobilya ve ucuz mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Deniz dedi ki:

    Eski evimizin banyosu küçüktü epeyce sıkıntı çektik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sürgülü Dolaplarda İndirim

Adore Sürgülü Dolap Tekzen'de 159,90 TL Genişlik : 93 cm Yükseklik: 182 cm Derinlik : 55 cm Renk : Noce...

Kapat