Home / İstikbal Mobilya Modelleri / İstikbal Mobilya Yaz Kampanyası

İstikbal Mobilya Yaz Kampanyasıİstikbal Mobilya Yaz Kampanyası

İstikbal Mobilya’da 1 Temmuz – 30 Eylül tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde LCD TV hediye.

Kampanya kapsamında İstikbal ve Deco Markalı ürünlerde mobilya alışverişi yapan müşterilere Arçelik/Beko marka 22” LCD televizyon ya da Grundig Notebook hediye olarak veriliyor.

Bunun dışında İstikbal Ev tekstili, Halı ve Deco aksesuar ürünlerinden tek seferde 400 TL’lik alışveriş yapan herkese; Aylık 200 TL konuşma paketi hediye.

Ayrıca kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.Bir önceki yazımız olan Dekoratif Avize ve Abajur Modelleri başlıklı makalemizde abajur hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Tekzen Torino Köşe Takımı Kampanyası

Tekzen Torino Köşe Takımı Kampanyası Kaliteli mobilyaları uygun fiyatlara tüketiciye ulaştırma politikası uygulayan Tekzen Mobilya’dan …

3 Yorumlar

  1. Engin

    İstaikbal mobilya kampanyası çok avantajlı görünüyor.

  2. Eray

    Bizimle bilgi paylaşımı için saygılar.

  3. Oslo

    Ben kesinlikle http://www.hangimobilya.com yazabilmek konum güzel ipuçları için teşekkür etmek hızlı bir konsept sunmak için istenen. Benim zaman alıcı internet kadar görünür şimdi benim aile ve arkadaşlar ile alışverişi için faydalı stratejileri ile ödüllendirilmiştir. Ben biz okuyucular aslında gerçekten anlayışlı noktaları ile inanılmaz bazı büyük bireyler ile yararlı bir toplumda yaşamak için mübarek iddia ediyorum. Gerçekten web keşfetti almak için minnettar hissediyorum ve burada okuma ek eğlenceli anlar bir sürü önde görünüyor. Iyi bir anlaşma şeylerin iyi bir anlaşma için tekrar teşekkürler. Ben geri geleceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir