Genç Kızlar İçin Modern Oda Dekorasyonu

Genç kız odası dekorasyonu Kız çocukları için tasarlanan odalarda pembe renkler ve birbirinden sevimli çizgi film karakterlerine yer vermek gün geçtikçe demode olmaya başlıyor. Hızla büyüyen ve genç bir kız haline gelen çocukların odalarında artık farklı renkler ve yeni tasarım trendleri hakim. Genç kız odası tasarımları, her kızın kişiliğine, sevdiği renk ve motiflere göre değişiklik gösterebilir.

Genç Kızlar İçin Modern Oda Dekorasyonu

Şık genç kız odası

Mobilyalı Genç kız odası

Küçük bir kızken genç bir hanımefendi olmaya başlayan çocuklarınızın kullandığı odanın zaman içinde değişime uğraması kaçınılmazdır. Çocukların kişilikleri gelişip değiştiği gibi odaları için de aynı süreç geçerlidir. Büyüdükçe eskisi kadar pembe renklerden ve çocuksu karakterlerden daha az hoşlanmaya başlayan genç kızlar, odalarında sevdikleri müzisyenlerin posterlerine ve dev boy aynalarına daha sık yer vermeye başlıyorlar.

Modern döşenmiş bir genç kız odası

Sevimli ayıcık ve genç kız odası

Şık görünümlü genç kız yatağı

Eğer bir ebeveyn olarak genç kızınız için ideal mobilyalara göz atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hem kullanışlı, hem de gayet şık görünen bu genç kız odalarına bakarak hayalinizdeki odayı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tabii tüm bunları yaparken kızınıza danışıp onayını almayı kesinlikle ihmal etmemeniz tavsiye edilir. Neticede bu, onun odası olacak.

Pembe ağırlıklı genç kız odası

Şirin bir genç kız odası

Romantik görünümlü genç kız odası

Gençliğin heyecanını ve enerjisini yansıtan canlı, parlak renkler genç odasına hakim olmalıdır. Oda genelinde renk uyumunu yakalamak ve hoş bir ambians oluşturmak için hakim rengin açık ve koyu tonlarını da oda içinde kullanabilirsiniz. Keza genç kızın çaldığı bir enstrüman veya el altında bulundurmayı sevdiği kitaplar için de gerekli mobilyalar odada yer almalıdır.

Bir önceki yazımız olan Plazma Şömine İle Dekorasyon başlıklı makalemizde elektrikli şömine, şömine ve şömine modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mavi Beyaz Renkli Mutfak Tasarımları

Mutfak dekorasyonunda Akdeniz esintisini solumak istiyorsanız, mavi ve beyaz renklerini kullanarak tatmin edici bir şıklığı elde edebilmeniz mümkündür. Genelde Akdeniz...

Kapat