Ev Dekorasyonunda Şömine Kullanımı

Daha çok bir country tarzı dekorasyon unsuru olan ve kır evlerinde kullanılan şömine modelleri günümüzde apartman dairelerinde de görülebiliyor. Gösterişli ve dekoratif şöminelerin esas işlevi soğuk havalarda mekanları ısıtmak fakat aynı zamanda bulundukları ortama hareket ve güzellik de katıyorlar. Salonunuza katı, sıvı veya gaz yakıtlı ya da elektrikli şömine modellerinden birini yerleştirmeyi düşünüyorsanız şömineyi merkez yapıp çevresini özenle dekore ederek çok güzel görünümler yaratabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Şömine Kullanımı

dekorasyonda-somine-kullanimi-02

dekorasyonda-somine-kullanimi-03

dekorasyonda-somine-kullanimi-04

dekorasyonda-somine-kullanimi-05

Şöminenin önüne yer minderleri ve bir kişim yerleştirip sıcacık ve keyifli bir dinlenme veya okuma köşesi oluşturabilirsiniz, üstüne güzel bir tablo veya dekoratif ayna asabilirsiniz, 2 yanına berjer koltuklar yerleştirebilir ve daha birçok alternatif üretebilirsiniz. Bir zamanlar sadece taş şömineler vardı, şimdi alternatifler çok daha fazla; modern şömine modelleri arasında evinizin renklerine, tarzına uygun bir şömine bulmanız hiç zor olmayacak.

dekorasyonda-somine-kullanimi-06

dekorasyonda-somine-kullanimi-07

dekorasyonda-somine-kullanimi-08

dekorasyonda-somine-kullanimi-09

dekorasyonda-somine-kullanimi-10

dekorasyonda-somine-kullanimi-11

Dekoratif duvar şöminesi

Dekoratif duvar şöminesi

Bir önceki yazımız olan Küçük Banyo Dekorasyonu başlıklı makalemizde duşakabin ve küvet hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mor Salon Dekorasyonu İçin Fikirler

Klasik renkler arasında sayılmasa da, mor, her zaman sevenleri olan bir renktir. Bu yüzden mobilya tasarımcıları mor salon dekorasyonu yapmak...

Kapat