Home / Tag Archives: duvar kağıdı

Tag Archives: duvar kağıdı

Yatak Odasında Küçük Değişiklikler Yapın

Güne başladığız yer olan yatak odasında güne dinç ve yenilenmiş olarak uyanmak çok önemlidir. Eğer kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız yatak odanızda küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Fazla para harcamadan yatak odasında birkaç şeyde küçük değişiklikler yapmak mümkündür. Mesela yatak örtüsü veya perdede değişiklikler yapabilirsiniz.

Devamını oku

Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı

Banyo Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı Banyo duvarları genelde fayans olmaktadır fakat son yıllarda banyo dekorasyonlarında duvar kağıdı kullanılmakta ve çok şık bir görüntü elde edilmektedir. Siz de banyo duvarını duvar kağıdı yapabilir miyim diye düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Devamını oku

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları

Dekoratif Taş Desenli Duvar Kağıtları Teknolojinin gelişmesiyle duvar kağıtlarında klasik modellerin dışında birçok farklı model, renk ve desende duvar kağıtları üretilmektedir. Dijital baskı sayesinde duvar kağıtları modellerinde taş desenli olanları üretilmektedir. Her dokusu neredeyse birebir taklit edilen dekoratif taş desenli duvar kağıtları gerçeğe çok benzemektedir. Mekana farklı bir hava katan …

Devamını oku