Home / Çocuk Odası / Dekorasyonda Raydolap Kullanımı

Dekorasyonda Raydolap KullanımıDekorasyonda Raydolap Kullanımı

Günümüzün değişen mobilya dekorasyon anlayışında raydolaplar ön plana çıkmaya başladılar.

Geleneksel kapaklı ve çekmeceli dolapların aksine raydolap modelleri daha az yer kaplamaları, vereceğiniz ölçülere göre istenilen büyüklükte imal edilme avantajları nedeniyle tercih ediliyorlar.

Raydolap kapakları odalarda yer kaplamadan açılıp kapanıyor, yerden tavana ve duvardan duvara yapılabildiği için daha fazla alan kullanılabiliyor ve sonuç olarak içinde bulundukları alanın bir parçasıymış görüntüsü veriyorlar.

Raydolaplar, evin girişinde portmanto olarak, çocuk, genç ve ebeveyn yatak odasında gardırop olarak geniş bir kullanım yelpazesine sahipler.

Giyinme odaları, bir odanın bölünmesi veya küçük bir odanın dolaba dönüştürülmesiyle yaratılıyor ve son yıllarda çok rağbet görüyor. Giyinme odaları tüm elbiselerinizi bir anda görmenizi ve daha kısa zamanda kolay seçim yapmanızı sağlıyor. Bu odalarda ağırlıklı olarak raydolap kullanılıyor.

Raydolap fiyatları ürün model ve kalitesine göre farklılık göstermektedir.

Raydolap modellerinden örnekler:Şık bir Raydolap Modeli


Yatak Odası için Dekoratif Raydolap

Giysi Odası Raydolap Modelleri
Bir önceki yazımız olan Casa Yatak Odası Dekorasyonu başlıklı makalemizde kaliteli mobilya ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Bebek Odalarında Siyah Renk Kullanımı

Bebek odası Dünyaya gözlerini yeni açan minik bebeğinizin geceleri uyuyacağı, gündüzleri ise yaramazlık yapacağı odasını …

3 Yorumlar

  1. Mela

    Bu raydolaplar çok kullanışlı tavsiye ederim.

  2. Bruna

    Raydolaplar çok kullanışlı oluyor tavsiye ederim.

  3. Gaye

    Raydolaplarda istediğinize göre askı, raf, çekmece gibi detaylar dolabınızına en uygun kullanım şekline göre yerleştirilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir