Dekorasyon ve Mumluk Seçimi

Dekorasyon ve Mumluk Seçimi

Aksesuarlar ev dekorasyon uzmanlarının yararlandığı en önemli parçalardan. İnsanlık tarihinin eski aydınlatma araçlarından biri olan mumlar ev dekorasyonunda sıkça kullanılıyor. Modern tasarımların içinde ayrılmaz bütün olarak kullanılan mum ve Dekoratif Mumluk birbirinden farklı çeşitleri ile kendinize özgü bir dekorasyon tarzı yaratmanızı sağlıyor.


Genel olarak ateş renginin uyumunu sağlayan beyaz, pembe ve kırmızı tonlarda seçeneklerin bol olduğu dekoratif mumluklar dekorunuza göre hayvan, ağaç, meyve ve hatta insan şekillerinde tasarlanabiliyor. Mumluk modeli seçimi yaparken genel dekorasyon bütünlüğünün göz önüne alınması gereklidir. Şeffaf dekoratif mumluklar dekorasyon içerisinde sıklıkla kullanılır ve şeffaf olduğu için bu tasarımlar ateşin ışığını dışarı çıkartabilirler.

Hangi mumluk modelini seçtiğiniz sizin dekorasyon zevkinizi belirleyecektir. Evinizin genel mobilya tarzına uygun seçilmiş dekoratif mumluklar, ev dekorasyonunuza son derece şık bir görünüm sağlayacaktır.

www.evmanya.com

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Avize Seçimi başlıklı makalemizde aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekorasyon ve Avize Seçimi

Dekorasyon ve Avize Seçimi Ev dekorasyonunda en fazla önem verilen konulardan biri aydınlatmadır. Aydınlatma bir çok aksesuarın kullanımını gerektirse de...

Kapat