Home / Dekorasyon / Çekmeceli Şifonyer Modelleri

Çekmeceli Şifonyer ModelleriŞifonyer evlerin antre, oturma odası, salon ve yatak odası olmak üzere hemen her yerinde kullanılabilen, dekoratif oldukları kadar fonksiyonel özellikleri de bulunan mobilya çeşididir.

Çok çeşitli şifonyer modelleri bulunmaktadır. Kullanılacak mekana, ihtiyaca ve büyüklüğe göre çeşitli bütçelerde şifonyer modelleri satın alabilirsiniz.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri


Altın varaklı şifonyer özellikleri:
Genişlik: 123 cm Derinlik: 43 cm Yükseklik: 96 cm
Çiçek desenli olup elde boyanmıştır.

Çekmeceli şifonyer modelleri evinizdeki eşyaları gözönünden kaldırarak evinizin derli toplu olmasına katkıda bulunarak fonksiyonel bir görev gerine getirirken, görüntüleriyle evinizin güzel görünmesini sağlayarak dekoratif katkıda bulunurlar.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri
Fransız Antik Bahü Şifonyer: Masif üzerine kaplama ve marküteri uygulanmış olup tüm oymalar ve pirinç işleri tamamen el yapımı masiftir.
Ölçüler: 120 x 55 x 90 cm

cekmeceli-sifonyer-modelleri-3cekmeceli-sifonyer-modelleri-4

cekmeceli-sifonyer-modelleri-5

cekmeceli-sifonyer-modelleri-6

Çekmeceli şifonyerleri tek başına istediğiniz modelde satın alabileceğiniz gibi, yatak odası takımı, salon mobilyası ve diğer esya gruplarınızla birlikte satın alma imkanı bulunmaktadır.
Bir önceki yazımız olan Romantik Salon Dekorasyonu başlıklı makalemizde country tarzı, salon aksesuarları ve salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.İlginizi Çekebilir

Ekonomik ve Ucuz Dekorasyon Fikirleri

İnsan bazen evinde değişiklikler yapmak, ortama farklı bir hava katmak ister. Bunu ciddi miktarda bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir